Hit Konsumenta
Dla glodnych godla

Idea programu

Ogólnopolski Program Promocyjny HIT KONSUMENTA ma na celu wyróżnienie i promocję produktów, które cieszą się najlepszą opinią oraz sympatią konsumentów. To wiarygodne potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności, które znacząco wpływa na decyzje zakupowe.

Laureaci Programu otrzymują skuteczne narzędzie promocyjne w postaci Godła, które buduje pozytywny wizerunek produktu i stwarza duże możliwości wykorzystania w komunikacji marketingowej.

Dołącz do edycji 2018 - HIT KONSUMENTA
Hit Konsumenta - pewny wybór

HIT KONSUMENTA kierowany jest do przedsiębiorstw, które pragną potwierdzić, że ich oferta spełnia oczekiwania klientów i cieszy się popularnością.

To pewny wybór dla konsumentów, ponieważ Godło poświadcza, że inni kupujący są zadowoleni z zakupu i polecają ten produkt czy usługę.

To pewny wybór dla firm, ponieważ gwarantuje wzmocnienie pozytywnego wizerunku, atrakcyjne wyróżnienie oferty na tle konkurencji i skuteczną zachętę do zakupu.

HIT KONSUMENTA przyznawany jest tylko tym produktom i usługom, które spełniają kryteria jakości i solidności, cieszą się dobrą opinią konsumentów oraz w pełni zaspakajają ich potrzeby.

LAUREACI
Pakiet do promocji marketingowej zawiera:

- certyfikat upoważniający do posługiwania się tytułem HIT KONSUMENTA 2020

- godło do komunikacji marketingowej

- publikacja w social mediach informująca o nadaniu tytułu

Benefity Hitu Konsuemnta

Przykłady wykorzystania przez naszych Laureatów