Ogólnopolski Program o Godło Polish Exclusvie 2015

Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 5 listopada 2015 roku, ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu o Godło Polish Exclusive 2015 


Nabór do Programu trwa:

Od 05 listopada do 11 grudnia 2015 r.

Ogłoszenia Laureatów:

Styczeń 2015 r.

Gala Finałowa Programu:

Gala Finałowa Konkursu zaplanowana jest na I kwartał 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Szczegóły podamy Państwu już wkrótce.

 

Idea Programu:

Ideą Programu jest nominacja, selekcja oraz promocja firm, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy w Polsce. Program pozwala w procesie certyfikacji wyłonić najbardziej prężnie rozwijające się podmioty, działające w obrębie różnych gałęzi rynku. Dzięki standaryzacji kryteriów udziału w Programie i wypracowanym narzędziom weryfikacji każdego zgłoszenia, wyłonienie zwycięzców jest procesem obiektywnym i udokumentowanym. Nagradzana jest wysoka jakość oraz elitarność produktu czy usług. Laureatami Godła Polish Exclusive są firmy, dla których priorytetem jest zaspokajanie wyrafinowanych gustów konsumenckich.

Godło przyznawane jest w dwóch kategoriach:

  • Ekskluzywna Polska Marka
  • Ekskluzywna Zagraniczna Marka dostępna na polskim rynku

Otrzymanie Nominacji do Godła stanowi uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej wkładu w rozwój gospodarczy oraz autorytetu jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów branżowych.


Film z Gali Sheraton 2015

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 11 grudnia 2015 r.


Laureatami Polish Exclusive zostali m.in.:


Roczny Pakiet Promocyjny dla Laureatów Programu:

Jak wziąć udział w Programie?

Jeżeli nie otrzymali Państwo Nominacji za pośrednictwem Kapituły Konkursu bądź rekomendacji Partnera biznesowego Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, mogą Państwo samodzielnie zgłosić chęć uczestnictwa. Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Programu aby uzyskać:

  • szczegółowy pakiet informacyjny dotyczący zasad uczestnictwa oraz profitów płynących z tytułu programu promocyjnego i innych przywilejów,
  • formularz zgłoszeniowy,
  • regulamin Konkursu w tym zasady weryfikacji Uczestników.

Następnie należy wystosować czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, wówczas Państwa Kandydatura zostanie zatwierdzona i poddana weryfikacji przed finalnym rozpatrzeniem przez Kapitułę.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej nieustannie się rozwija. Pragniemy zapewnić Państwu przejrzyste i komfortowe warunki uczestnictwa. Stale podnosimy jakość świadczonych usług by czuli się Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące uczestnictwa, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi konsultanci pomogą Państwu przejść przez poszczególne etapy weryfikacji oraz przedstawią jak w pełni wykorzystać program promocyjny.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Programie

Patroni medialni:

Informacja o konkursie w Radiu Warszawa
Wtecz Do góry