Znamy Placówki Oświatowe Roku 2014

26 września br. podczas uroczystej konferencji, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów tegorocznej edycji konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w pięciu kategoriach: Technikum Roku, Liceum Roku, Gimnazjum Roku, Szkoła Podstawowa Roku oraz Przedszkole Roku.


Konkurs miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych oferujących atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów i podopiecznych.

Laureatów wyłoniła niezależna kapituła konkursu. W procesie certyfikacji oceniano, między innymi, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki,  dynamikę jej rozwoju, a także atrakcyjną infrastrukturę i wyposażenie sprzyjające nauce i opiece.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Laureaci Konkursu Placówka Oświatowa 2014 w kategorii Przedszkole Roku 2014 Laureaci Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa Roku 2014 Laureat Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategorii Gimnazjum Roku 2014
Laureaci Konkursu Palcówka Oświatowa Roku 2014 w kategorii Technikum Roku 2014 Laureaci Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategorii Liceum Roku 2014

 

***
LAUREACI KONKURSU PLACÓWKA OŚWIATOWA ROKU 2014


Przedszkole Roku 2014:

Certyfikat złoty:

  • Niepubliczne Przedszkole "Sakolandia" S.C. w Nasielsku
  • Niepubliczne Przedszkole "Kangurek" w Toruniu

Certyfikat srebrny:

  • Prywatne Przedszkole Estetyczne w Poznaniu
  • Przedszkole "Słoneczna Szóstka" Z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie
  • Przedszkole Niepubliczne "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie
  • Przedszkole Niepubliczne "Pociecha" w Pszczynie
  • Przedszkole Nr 4 W Oleśnicy

Certyfikat miedziany:

  • "Mały Europejczyk" Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w Bielsko-Białej
  • Niepubliczne Przedszkole Językowe "Pod Magnolią" w Krakowie
  • Prywatne Przedszkole Magdalena Jakubiak w Piotrkowie Trybunalskim
  • Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 21 w Gliwicach
  • Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" w Zgierzu
  • Niepubliczne Przedszkole Zakątek Marzeń w Będzinie

***
Szkoła Podstawowa Roku 2014:

Certyfikat złoty:

  • Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" w Poznaniu

Certyfikat srebrny:

  • Grupa Pro Alegria Alicja Lisek w Obornikach
  • Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu
  • Prywatna Szkoła Podstawowa Magdalena Jakubiak W Piotrkowie Trybunalskim

Certyfikat miedziany:

  • Międzynarodowa Szkoła Podstawowa „Argonaut” - ARGONAUT S.A.
  • Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Sto w Warszawie
  • Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. w Warszawie

***
Gimnazjum Roku 2014

Certyfikat srebrny:

  • I Prywatne Gimnazjum - Białogard
  • Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach

Certyfikat miedziany:

  • Gimnazjum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie
  • Społeczne Gimnazjum nr 333 STO

***
Liceum Roku 2014:

Certyfikat złoty:

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży

Certyfikat srebrny:

  • I Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Białogard

Certyfikat miedziany:

  • Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Miechowie
  • Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Im. Jana Pawła II w Lipsku
  • Ogólnokształcące Liceum Językowe Z Oddziałami Dwujęzycznymi Im. Unii Europejskiej w Radomiu
  • Polonijne Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne "KLASYK" w Warszawie

***
Technikum Roku 2014:

Certyfikat złoty:

  • Technikum im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach
  • Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
  • Technikum Nr 4 Zespole Szkół Budowlanych Im. Henryka Sławika W Rybniku
  • Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
  • Technikum Nr 1 W Zespole Szkół Nr 1 Im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie
  • Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim
  • Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. prof. Janusza Groszkowskiego w Pabianicach
  • Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku

Certyfikat srebrny:

  • TECHIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 Im. JANA WYŻYKOWSKIEGO W LUBINIE
  • Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
  • Technikum Nr 2 im. Stefana Banacha przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

 

Certyfikat miedziany:

  • Technikum w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  • Technikum Ekonomiczno - Prawne z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
  • Technikum Fryzjerskie dla Młodzieży we Wrocławiu
  • Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu
  • Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Nr 3 Im. Stanisława Staszica w Ciechanowie
  • Technikum Nr 6 W Zespole Szkół Elektroniczynych I Telekomunikacyjnych w Olszynie
  • Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce
  • Technikum w Zespole Szkół Budowlanych Im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu
  • Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Dobroszycach
  • Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie
  • Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Toruniu
  • Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  • Techniku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego w Praszce
  • Technikum w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie

Patroni medialni konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014:

VIP Fakty Świat Elit EuroStyl

 

Partnerzy:


Partner Gali:


Wtecz Do góry