AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

EKO-WAP Sp. z o.o.


Firma EKO-WAP Sp. z o.o. zajmuje się głównie produkcją, dystrybucją i sprzedażą nawozów rolniczych.Oferta skierowana jest do gmin i gospodarstw rolnych z całej Polski. Bogate doświadczenie w produkcji i dostawie wapna zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy jedynym producentem granulowanych nawozów tlenkowych w Polsce.

W skład naszej bogatej oferty wchodzą produkty tj. :

Dostępne w naszej ofercie nawozy posiadają niezbędne atesty, a także poddawane są rygorystycznym badaniom laboratoryjnym. Wapno nawozowe można stosować w gospodarstwach ekologicznych, a także w zwykłych gospodarstwach rolnych. Ze współpracy z różnymi firmami transportowymi jesteśmy w stanie dostarczyć towar na terenie całego kraju.

 Dostarczamy swoim klientom wysokiej jakości produkty nawozowe w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży poparte zadowoleniem klientów.

Warto wiedzieć, że wapno wspomaga uprawę roślin oraz zwiększenia plonów, a także pomaga w regulacji kwasowości gleb i ochronie środowiska, co prowadzi do zniwelowania negatywnego wpływu intensywnego rolnictwa. Nasze nawozy pozwalają maksymalnie wykorzystać Twój areał, w celu osiągnięcia najlepszych efektów nawożenia. Istniejemy na rynku już wiele lat, a trudy naszej pracy zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem firmy rolniczej roku 2015.

Pamiętaj, stawiając na Ekowap, zyskujesz najwyższą jakość!Wtecz Do góry