AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

RASZ – MET Sp. z o.o.


    Jesteśmy obecni na rynku nie przerwanie już ponad 20 lat.

    Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną – ekonomiczną i produkcyjną z wieloletnim doświadczeniem.

    Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem laserowym do cięcia marki NUKON o wielkości stołu 3000x1500 mm i możliwością cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 16 mm, stali nierdzewnej o grubości do 5 mm i aluminium o grubości do 5 mm. W przypadku konieczności cięcia zwiększysz grubości blach, wykonujemy to na urządzeniu plazmowym firmy AJAN o wielkości stołu 3000x1500 mm i możliwości cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 30 mm, stali nierdzewnej o grubości do 12 mm i aluminium o grubości do 12 mm.

    Oferujemy produkcję dowolnych konstrukcji stalowych w ilościach hurtowych, jak i elementy na indywidualne zamówienie. Wykonujemy szeroko rozumianą obróbkę metali jak cięcie, gięcie, wycinanie i spawanie. Posiadamy malarnię proszkową i piecem o wysokości 2 m, szerokości 2,2 m oraz długości 5,3 m.

    Dzięki pracy z najlepszym oprogramowaniem typu CAD/CAM jesteśmy w stanie jak najlepiej zoptymalizować pracę urządzeń do obróbki i zoptymalizować ich pracę. Pozwala nam to na efektywne wykorzystanie urządzeń, optymalne wykorzystanie materiału, co powoduje, że wykonywane przez nas zlecenia wykonujemy szybko i profesjonalnie.

    Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie CAD/CAM chętnie pomożemy.

 

RASZ – MET Sp. Z o.o.
63-100 Śrem, Pysząca, ul Akacjowa 4
tel. 61 28 37 207, biuro@rasz.eu, www.rasz.eu
Wtecz Do góry