AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

BetaMed SA


BetaMed SA została założona w 2001 roku przez Beatę Drzazgę. Obecnie firma zatrudnia ok. 3000 osób i realizuje swoją działalność w ramach 84 filii w 11 województwach. BetaMed SA jest największą firmą medyczną w Polsce zajmująca się opieką  domową nad osobami przewlekle chorymi i starszymi, w tym wentylowanymi mechanicznie, a także świadczącą usługi medyczne dla osób w każdym wieku w nowoczesnej, kompleksowej placówce BetaMed Medical Active Care (BetaMed MAC).

BetaMed SA od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższą troskę o zdrowie pacjenta. Potwierdzeniem tego są przyznawane od lat certyfikaty i nagrody (ponad 60 pozycji), m.in. Certyfikat ISO 9001:2000 oraz Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodny z ISO 27001:2013, Godło „Teraz Polska”, tytuł „Solidna Firma”, nagroda „Centrum Medyczne 2016”, „Solidny Pracodawca 2016” czy tytuł Firmy z Sercem UNICEFF.

BetaMed SA od wielu lat świadczy usługi dla ponad 5 tysięcy pacjentów w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej i wentylacji mechanicznej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W 2014 roku powstała stacjonarna placówka BetaMed MAC, w której firma stawia na kompleksowość usług tzn. wszystkie usługi medyczne pod jednym dachem. Pacjenci mogą skorzystać zarówno z usług lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów wielu dziedzin, wykonać specjalistyczne badania (m.in. USG z elastografią, RTG, kolonoskopię oraz gastroskopię) jak i skorzystać z rehabilitacji. W swojej ofercie BetaMed SA podsiada również nowoczesną rehabilitację i kompleksowe rozwiązania dla seniorów – pobyty całodobowe oraz dzienne.

W zabieganym świecie, gdzie często nie mamy czasu na zadbanie o własne zdrowie, to właśnie taka kompleksowość może być przykładem nadającym się do replikacji.

BetaMed SA to firma innowacyjna, niosąca pomoc osobom w każdym wieku, stawiająca na aktywizację osób starszych oraz empatię do drugiego człowieka.

Z pasją i sercem rozwijana firma stała się  przykładem sukcesu w skali międzynarodowej, a dowodem uznania dla działań i podejścia biznesowego właścicielki jest uznanie jej za Ambasadorkę Biznesu Stanu Nevada w Polsce.

 


Wtecz Do góry