AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Restauracja przyjazna dzieciom w hotelu DeSilva Piaseczno


Od listopada  restauracja hotelu sieci DeSilva   w Piasecznie  oferuje rodzicom spokój, dzieciom doskonałą zabawę, a wszystkim pyszne jedzenie.

Każdy kto ma dzieci wie, że obiad z pociechami w restauracji, to   nie zawsze czas który spędzamy na wspólnym spokojnym biesiadowaniu i rozmowie. Stworzyliśmy w naszej restauracji miejsce gdzie wyjście na niedzielny czy sobotni rodzinny obiad,  kojarzy się dzieciom i rodzicom jako czas relaksu i dobrej zabawy, oraz wytchnienia od codziennej rutyny wspólnego spożywania posiłków.

Restauracja w hotelu Desilva jest  zlokalizowana przy ulicy Puławskiej w Piasecznie, blisko centrów handlowych, co czyni go świetnym miejscem na rodzinny obiad przed lub po weekendowych zakupach dla mieszkańców Piaseczna i okolic ,oraz Ursynowa. 

Podczas Weekendowych Obiadów Rodzinnych(www.facebook.com/HoteleDeSilva/) na dzieci czeka specjalnie przygotowany bufet, który dla dzieci do 10 lat jest  bezpłatny

Na niskich stołach, do których bez problemu dostęp ma nawet 3-letnie dziecko, są ustawiane przekąski w postaci rzodkiewek, pomidorków koktajlowych, pokrojonych ogórków i marchewek wraz z sosem. W dystrybutorze z kranikiem zawsze czeka na dzieci pyszny domowy kompot.

Hitem jest galaretka, a raczej sposób jej podania. Na płytkich tacach wylana jest galaretka w dwóch kolorach. Dzieci otrzymują plastikowe kolorowe foremki, którymi same wycinają sobie krokodyla, konika, kaczuszkę czy żyrafę. Rodzice mogą być spokojni, bo restauracja przyrządza galaretkę na miejscu z naturalnych owocowych soków.

Wybór potraw dla dzieci jest bardzo duży, a rodzice dzieci, które interesują się wszystkim poza jedzeniem wiedzą, że wybór kolorowych i różnorodnych dań powoduje, ze nawet zdeklarowane na codzień „niejadki” wychodzą z pełnymi brzuszkami. Pyszna zupa pomidorowa z makaronem, zdrowe hamburgery, szaszłyki, klopsy, tortilla, marchewki glazurowane w miodzie, makaron z warzywami, zapiekanka, paluszki rybne,  a do tego frytki ze specjalnym keczupem  bez konserwantów i słodzonym miodem. Na deser nie brakuje naleśników z jabłkami i serem oraz oczywiście owoców. Winogrona, mandarynki, pokrojone arbuzy, a nawet truskawki są podawane z gorącą czekoladą.

Dla dzieci z alergią pokarmową są specjalnie przygotowywane dania bezglutenowe.

Wiadomo jednak, że dzieci nie jedzeniem żyją, a zabawą. W wydzielonej sali połączonej z restauracją na dzieci zawsze czekają animatorki z masą pomysłów, zabawek, kredek i farb.

 

Zapraszamy serdecznie do restauracji HDS Piaseczno  ul. Puławska 42

11 grudnia – Temat przewodni :pieczemy świąteczne pierniczki. Dodatkowo różne aktywności sportowe. Pierniczki będą również w wersji bezglutenowej

18 grudnia – robimy prezenty dla swoich najbliższych oraz świąteczne kartki z życzeniami. Tak Świetami  dzieci będą mogły przygotować prezenty takie, jak np. ramka na zdjęcia, albo wykonać fajne własnego pomysłu torebki na prezenty.


Wtecz Do góry