AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron


Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” to dobry wybór! Jeżeli szukasz ciekawego i przyszłościowego kierunku studiów i nowoczesnej uczelni, która pomoże Ci zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną Z myślą o współczesnym rynku pracy, proponujemy studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, zapewniając ciekawe i praktyczne specjalności, będące doskonałym startem do kariery w jednostkach administracji centralnej i samorządowej, służbach mundurowych i innych firmach oraz instytucjach odpowiadających za bezpieczeństwo publiczne i indywidualne. U nas podejmiesz naukę na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - studia magisterskie (II stopnia), jak i licencjackie (I stopnia), które pozwolą na uzyskanie odpowiednich kompetencji. Oferujemy również szeroki wybór studiów podyplomowych, a także kursów. Pozwolą Ci one zdobyć dodatkowe kwalifikacje m.in. w zakresie coachingu, mediacji, resocjalizacji społecznej, czy też zarządzania kryzysowego.

Naszym celem jest zapewnienie każdemu studentowi jak najwyższego poziomu merytorycznego zajęć przy zachowaniu przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosferze. Dlatego stawiamy na wykładowców z doświadczeniem akademickim, ale i praktycznym – znających realia pracy w zawodach, do których przygotowuje oferowany kierunek przez uczelnię: bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybierając naszą ofertę edukacyjną, możesz podjąć studia z bezpieczeństwa w Krakowie, a także postawić na studia w Katowicach. Gwarantujemy praktyczny i ciekawy program nauczania, przystosowany do realiów społeczno-politycznych – tak, jeśli chodzi o studia z bezpieczeństwa wKatowicach, a także magisterskie i licencjackie studia z bezpieczeństwa w Krakowie.

Tym, którzy zdecydują się na studia z bezpieczeństwa w Katowicach oraz Krakowie oferujemy wiele perspektywicznych fakultetów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo wewnętrzne, uczelnia nasza jest jedną z niewielu z tak szerokim wyborem specjalności. Jeżeli chcesz studiować bezpieczeństwo wewnętrzne w Krakowie lub Katowicach i oczekujesz doskonałych perspektyw na profesjonalną przyszłość, już teraz sprawdź szczegółowe informacje o kierunkach i przystąp do rekrutacji na naszą uczelnię! Studia u nas będą prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie pozwolą Ci zdobyć niszowe wykształcenie w poszukiwanych zawodach.

http://apeiron.edu.pl/pl/

 

 Wtecz Do góry