AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Dni otwarte w Porcie Praskim!


Serdecznie zapraszamy w weekend 26 i 27 listopada 2016 roku na Dni Otwarte do Portu Praskiego! W tych dniach Biuro Sprzedaży przy ulicy Krowiej 6 będzie czynne w godzinach 10-17.

 

Fot.Marc-Olivier Giguere

Port Praski to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy na prawie 40-hektarowym terenie dawnego portu, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński. Port Praski to cztery dzielnice
o różnych funkcjach: od mieszkalnej poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową.

Pierwsza dzielnica Portu Praskiego to Stara Praga.  Jej nazwanie bez powodu odnosi się do warszawskiej Pragi, ponieważ kwartałowa zabudowa nawiązuje do historycznej architektury stolicy. W Starej Pradze znajdują się budynki mieszkalno-usługowe. Pozostałe dzielnice to: Doki (luksusowa część Portu Praskiego z restauracjami, ekskluzywnymi butikami i mariną), City (dzielnica usługowo-biurowa) oraz Park Mediów (część medialno-technologiczna).

W ofercie sprzedażowej Portu Praskiego dostępne są apartamenty
w pięciu budynkach, usytuowanych w dzielnicy Stara Praga: Krowia 6 (nagroda „Budowa Roku 2013”), Sierakowskiego 5 (nagrody „Budowa Roku 2015” oraz „Modernizacja Roku 2015”), Port i Latarnia oraz Sierakowskiego II.

Więcej informacji na temat Portu Praskiego oraz dostępnych mieszkań i lokali usługowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.portpraski.pl.

Zachęcamy Państwa do śledzenia nas na:

facebook.com/PortPraskiInwestycje

twitter.com/PortPraski

instagram.com/portpraski/


Wtecz Do góry