AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Łączy nas poczucie bezpieczeństwa


„POLISA- ŻYCIE” Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna  Insurance Group należy do austriackiego koncernu Vienna Insurance Group wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo- Wschodniej 

Od lat cieszymy się opinią stabilnej firmy, a nasze pozytywne wyniki wskazują na to, że nasza   strategia przynosi nam   sukcesy – mówi  Wiesław Szermach, prezes zarządu „Polisa –Życie” TU S.A. Vienna Insurance Group.  Działamy na rynku od  21 lat  i  cały czas notujemy dynamiczny rozwój.  Z powodzeniem realizujemy nasze  plany strategiczne. Stale obserwujemy  wzrost sprzedaży,  wyniki finansowe utrzymujemy na planowanym, a  nawet wyższym niż zakładany poziomie. Planowanie przyszłości finansowej, pozwalające zabezpieczyć  obecny i przyszły standard życia i zdrowia  to jeden z atutów Polisy- Życie.

 Spółka od lat   notuje   dynamiczny  wzrost przypisu składki , co zapewniło firmie silną pozycję na polskim rynku ubezpieczeniowym. Oferta Towarzystwa  odpowiada europejskim standardom.  Została  przygotowana na podstawie długoletniego   doświadczenia i  monitorowania rynku na bieżąco. W każdym momencie może być  dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zmieniającej się sytuacji ekonomicznej.

Nowoczesne ubezpieczenia łączą w sobie zabezpieczenie przyszłości , inwestowanie i bezpieczeństwo- dodaje  prezes Zarządu Wiesław  Szermach -w naszej ofercie posiadamy  produkty   które odpowiadają  potrzebom rynku ubezpieczeniowego  .  Na  nasz  sukces   składa się wiele czynników, od ciągłej budowy struktury organizacyjnej, poprzez pozyskiwanie i szkolenie nowych agentów,  oraz brokerów. Mimo tradycyjnego modelu sprzedaży  wprowadzamy nowoczesne narzędzia informatyczne, które za parę lat będą wyznacznikiem pozycji rynkowej. Nasze rozwiązania umożliwiają klientom bieżący dostęp do informacji i monitoringu ich finansów, co szczególnie sobie cenią.  W zakresie ubezpieczeń grupowych oferujemy pełną obsługę elektroniczną. Równolegle  udoskonalamy nasze programy ubezpieczeniowe,  a także systematycznie pracujemy nad tworzeniem nowych produktów, aby  nasza  oferta  była atrakcyjna , unikatowa i spełniała wymagania klientów. Polisa- Życie w rankingu polskich przedsiębiorstw uzyskała  po raz  drugi tytuł Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Sektora Finansowego. Certyfikat jest przyznawany za konsekwentną realizację polityki i strategii  firmy , a także pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Na przestrzeni wielu lat działalności „ Polisa- Życie ”zbudowała   silną ogólnopolską sieć sprzedaży, która   zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów w 16 Regionalnych Biurach Handlowych, 30  Przedstawicielstwach oraz za pośrednictwem  ponad 2010 agentów, których liczba systematycznie rośnie.  Zaufało nam ponad 240 tys. Klientów. Uważam że nieustający rozwój to podstawa sukcesu – podkreśla prezes Szermach.  Mamy opracowany plan działania do 2019 roku, który zakłada koncentrację na ubezpieczeniach ochronnych, kapitałowych i oszczędnościowych z regularną składką. Kontynuujemy informatyzację spółki.  Prowadzimy na bieżąco  intensywne szkolenia.  Rozwijamy  bazę elearningową, którą uzupełniają dedykowane szkolenia dla poszczególnych szczebli struktury sprzedażowej, służące rozwijaniu zdolności zarządzania i sprzedaży. Tworzymy nowe pakiety ubezpieczeniowe zgodnie z zapotrzebowaniem rynku ubezpieczeniowego.

Misją firmy  jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa i ochronę finansową  poprzez oferowanie nowoczesnych i unikatowych pakietów ubezpieczeniowych z bardzo szerokim zakresem ochrony dla ubezpieczonych i ich rodzin.

 

 „Polisa- Życie”  TU S.A. Vienna Insurance Group jest laureatem licznych nagród m.in.

FIRMA UBEZPIECZENIOWA 2016 -  Certyfikat  Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

 SUPER  WIKTORIA   2015 - Firma 25-lecia Polskiej Transformacji  Znak Jakości   Przedsiębiorców 

„Perła Duża Polskiej Gospodarki” , przyznana przez redakcję  Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN ,

 Produkt VIP – statuetka przyznana przez  Magazyn VIP dla Otwartego Ubezpieczenia na Życie VIP

Złoty Medal  Akademii Polskiego Sukcesu

Nominacja Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego   „Teraz Polska” w kategorii Usługi Finansowe za Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Opcją Funduszy Super Gwarancja.

 

Firma buduje portfele ubezpieczeniowe zgodnie z mottem  Z myślą o nowych perspektywach życia

Anna Arwaniti Wtecz Do góry