AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

FOOTMEDICA - PRZYWRACAMY SPRAWNOŚĆ PORUSZANIA SIĘ ZACZYNAJĄC OD STÓP


FootMedica Klinika Zdrowej Stopy to nowoczesna klinika podologiczna. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem, zabiegami terapeutycznymi oraz profilaktyką zaburzeń w obrębie stóp.
W klinice łączymy nowoczesne technologie diagnostyczne i rehabilitacyjne z dużą wiedzą specjalistyczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić nawet niewielkie zmiany w obrębie stóp i wybrać najkorzystniejszą technikę korekcji lub terapii dla naszych pacjentów. 

Specjalizujemy się w komputerowym badaniu stóp zarówno statycznym jak i dynamicznym, uwzględniając cały narząd ruchu. Wykonujemy na miejscu indywidualne wkładki ortopedyczne. Oferujemy indywidualne programy rehabilitacyjne, wykorzystując najnowocześniejsze metody i koncepcje fizjoterapeutyczne (FMS, terapia manualna, terapia tkanek miękkich, MDT-McKenzi).

Usługi świadczone w FootMedica przeznaczone są zarówno dla osób chorych, potrzebujących specjalistycznych zabiegów, jak i dla osób zdrowych i świadomie dbających o profilaktykę oraz poprawę komfortu chodzenia.

Pomagamy osobom, które ze względu na charakter pracy (np. stojąca) bądź aktywny styl życia (np. biegacze) szczególnie muszą zadbać o swoje stopy.

Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta.  Dzięki temu nasza terapia jest bardziej ukierunkowana i pozwala na szybszy powrót pacjenta do zdrowia.

Zapraszamy! FootMedica Klinika Zdrowej Stopy.

www.footmedica.pl Warszawa/ Kielce/Busko Zdrój

tel. 516 035 040


Wtecz Do góry