AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Korzyści z czytania blogów edukacyjnych


Blog edukacyjny Edutorial powstał w służbie nieustannego rozwoju. To platforma, na której w przejrzysty sposób promowany jest potencjał nowych technologii i nowoczesnej edukacji. Pobudza do myślenia, inspiruje do działania i prowokuje do przyswajania wielu niecodziennych informacji.

Człowiek uczy się przez całe życie
Zacznij czytać blog edukacyjnyEdutorial, a przekonasz się, że nie są to tylko wyświechtane słowa. Ile razy obiecywałeś sobie, że wrócisz do niektórych książek, że pójdziesz na kurs, że będziesz regularnie rozwijał wiedzę na wybrany temat? Niestety, codzienność bywa nieugięta i o ile koniecznie musisz w nocy spać, może się okazać, że brakuje czasu na rozwój. Z pomocą przychodzi blog edukacyjny Edutorial, który oferuje codziennie nową dawkę informacji pożywnych dla mózgu. Czytanie portalu edukacyjnego ma wiele zalet, jedną z nich jest łatwy (i bezpłatny!) dostęp do merytorycznych treści. W dziale Nauka znajdziesz artykuły na temat skutecznej nauki języków obcych, poprawy koncentracji czy skutecznego zapamiętywania. Tematyka obejmuje wiele dziedzin: zdrowe odżywianie, środowisko naturalne, przełomowe odkrycia, prawa człowieka czy psychologia.

Rozwój kariery zawodowej
Istnieją ludzie, którzy zawodowo zajmują się doradztwem kariery, jednak większość z nas musi sobie radzić we własnym zakresie. Drogie kursy również nie są rozwiązaniem dla każdego, dlatego polecamy kolejny dział poświęcony przedsiębiorczości.Znajdziesz tu praktyczne porady zawodowe, wypowiedzi ekspertów na temat skutecznego pisania CV i listu motywacyjnego, wskazówki o tym, jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, jak opanować nieśmiałość i wiele więcej. Blog edukacyjnyEdutorial zawiera również omówienia trendów na rynku pracy; dowiesz się więc, w jaki kierunek zawodowy warto inwestować czy jak wypaść dobrze w biurowym środowisku. Nie pozostawiaj swojej kariery bez nadzoru, być może są rzeczy, o których nie wiedziałeś i publikacje tego portalu pomogą ci poprawić swoją skuteczność, a może nawet lepiej zarabiać?

Edukacja w kieszeni
Nowoczesne portale edukacyjne to strony internetowe przystosowane do komfortowego czytania na wszystkich urządzeniach mobilnych. Jeżeli więc do tej pory Twoim największym problemem był brak możliwości wygospodarowania czasu na kursy, szkolenia czy naukę w domu pomyśl, ile możesz się nauczyć wykorzystując czas, który każdego dnia poświęcasz na podróże. Gdziekolwiek jesteś – w autobusie, pociągu, tramwaju – blog edukacyjny Edutorial oferuje treści edukacyjne dostępne na twoim smartfonie, tablecie czy laptopie. Ten blog edukacyjny prowadzi swoją działalność na szeroką skalę, ponieważ obok wspomnianych działów nauki i przedsiębiorczości, oferuje ciekawe treści z zakresu technologii, rozwoju osobistego, recenzji najlepszych książek, wartościowego stylu życia oraz wciągające wywiady z ekspertami i naukowcami. Nie odkładaj swojego rozwoju na później, wykorzystaj to, że właściwe źródła masz przez cały czas przy sobie – w kieszeni


Wtecz Do góry