AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Parkowe Złotniki, to kolejna inwestycja Arkop Deweloper


Parkowe Złotniki, to kolejna inwestycja Arkop Deweloper (lub kolejna nasza inwestycja) charakteryzująca się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą budynków oraz doskonałą lokalizacją, gwarantującą zarówno chwile wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku, jak również dobrze skomunikowaną z centrum miasta oraz głównymi węzłami komunikacyjnymi.

Dwa kameralne, dwupiętrowe budynki, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej powstają w zachodniej części Wrocławia tj. na Złotnikach przy ul. Małopolskiej. Do Państwa dyspozycji przekażemy 143 lokale mieszkalne o funkcjonalnym rozkładzie, z możliwością indywidualnej aranżacji na etapie realizacji inwestycji.

Oferta obejmuje zarówno małe mieszkania 1-pokojowe o pow. od 27 mkw. , jak również przestronne lokale 4-pokojowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi. W części podziemnej budynków zaprojektowano garaże wielostanowiskowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Namiastką zabudowy jednorodzinnej będą mieszkania z dużymi zielonymi tarasami, usytuowane na parterze budynków. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadają przestronne balkony.

Kameralny charakter Osiedla podkreśli zaprojektowany na obszarze inwestycji teren zieleni parkowej, z placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi, oraz pozwalającym odetchnięć w upalne dni -zadrzewieniem.

Inwestując w tą lokalizację byliśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do życia dla wszystkich naszych przyszłych klientów, zarówno tych młodszych, rozpoczynających start w dorosłe życie, jak i tych starszych - szukających spokojnego miejsca z dostępem do niezbędnych placówek użyteczności publicznej.

W promieniu do 1 km. od inwestycji znajdują się wszelkie niezbędne do komfortowego funkcjonowania mieszkańców obiekty, takie jak: nowo wybudowany żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnie i ośrodki zdrowia, nowo wybudowany szpital wojewódzki, kościół, siłownia z salą fitness, szkołą tańca i szkołą językową dla dzieci, lokalne sklepiki itp.

Dobry wyjazd z Wrocławia, zapewnia pobliski węzeł obwodnicy autostradowej, sporo rozrywek kulturalnych i sportowych - pobliski Stadion oraz Kąpielisko Glinianki, a idealnym miejscem wypoczynku będzie Park Złotnicki, Park Leśnicki oraz liczne tereny rekreacyjne.

Dobre połączenie komunikacją miejską zapewni bezpośrednie sąsiedztwo przystanku autobusowego oraz nieodległy przystanek tramwajowy.

Parkowe Złotniki – to idealne miejsce do szczęśliwego i komfortowego życia!


Wtecz Do góry