AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Warszawski Dom Technika NOT


Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. działa na rynku wynajmu sal konferencyjnych od 25 lat, zabytkowe wnętrza sal posiadają „duszę”, różnią się od współczesnych sal oferowanych w wielu miejscach Warszawy, ponadto zabytkowy budynek Warszawskiego Domu Technika i jego wnętrza (piękne schody) nadają niepowtarzalny charakter imprez. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm oraz dostosowanie się do różnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści z zespołu Organizacji Imprez służą radą i pomocą w doborze sprzętu, aranżacji i programu imprezy aby spełniała oczekiwania klienta.

Posiadamy 7 sal mogących pomieścić od 20 do 450 osób w ustawieniu teatralnym lub od 15 do 300 osób w ustawieniu konferencyjnym. Przestronne sale oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej rozszerzają możliwości dla naszych klientów. Sale różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale również klimatem, ich wystrój, architektura jest bardzo podobna do 110-letniego budynku, pozwala to na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, rozmiarze i kształcie w unikatowych wnętrzach.

Sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny, każda sala jest klimatyzowana, posiada oświetlenie naturalne i oświetlenie sztuczne, stoły, krzesła, zaplecze sanitarne, szatnie. Na wyposażeniu sal jest rzutnik multimedialny, automatyczny ekran, nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, mównica i laptop (na życzenie). Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów stale doposażamy nasze sale, aby były bardziej funkcjonalne i spełniały oczekiwania klientów.

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. mieści się przy ulicy T. Czackiego 3/5
w pobliżu warszawskiej Starówki, tuż przy drugiej linii metra i często jest na szlaku turystów zwiedzających naszą stolicę. Lokalizacja i dojazd do nas oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że nasi klienci, którzy to bardzo często powtórnie wracają do nas, aby skorzystać z naszych usług.Wtecz Do góry