AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Aegon – ekspert od zabezpieczenia Twojej przyszłości finansowej


Aegon to międzynarodowa grupa finansowa dbająca o przyszłość finansową 30 milionów Klientów w 25 krajach Europy, obu Ameryk i Azji. Nasza historia rozpoczęła się 150 lat temu w Holandii. Tam też, w Hadze, mieści się główna siedziba Aegon. Od lat niezmiennie naszym celem jest pomaganie ludziom w podjęciu decyzji o wzięciu odpowiedzialności za ich finansową przyszłość.

Jesteśmy ekspertem

Aegon jest wiodącą organizacją dostarczającą usługi finansowe, ubezpieczenia na życie, emerytury i systemy zarządzania majątkiem na całym świecie. Jesteśmy ekspertem od kompleksowego zabezpieczenia przyszłości finansowej naszych Klientów. Specjalizujemy się w oferowaniu produktów, które pozwalają uczynić ją bezpieczniejszą, pewniejszą i bardziej dostatnią.

Dbamy o to, aby nasze produkty odpowiadały na potrzeby naszych Klientów. Szczególną uwagę zwracamy na wysoki poziom obsługi Klienta, czego potwierdzeniem są czołowe miejsca w badaniach i rankingach sprawdzających jakość usług oferowanych przez instytucje finansowe.

 

Aegon w Polsce

W Polsce Grupa Aegon reprezentowana jest przez:

  • Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – eksperta w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w formie umów ubezpieczenia na życie oraz produktów ochronnych.

  • Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – spółkę zarządzającą otwartym funduszem emerytalnym w ramach kapitałowej części systemu ubezpieczeń społecznych.

  • Aegon Magyarország Általános Biztositó S.A. – oferujący ubezpieczenia majątku.

  • Aegon Services Sp. z o.o. – spółkę, której głównym zadaniem jest rozwijanie, wspieranie
    i koordynowanie sieci sprzedaży oraz działalności operacyjnej spółek Aegon w Polsce.

Bezpieczna przyszłość z Aegon

Nasza oferta zawiera wiele zróżnicowanych produktów, dzięki czemu możemy naszym Klientom możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do ich potrzeb i możliwości.

Produkty oszczędnościowo-ochronne

Aegon pomaga również zabezpieczyć kapitał Klientów, którzy chcą gromadzić środki z myślą o edukacji swoich dzieci. Pozwala on zapewnić odpowiedni kapitał na studia w Polsce lub za granicą - w zależności od wybranego pakietu. Program łączy możliwość oszczędzania pieniędzy z ubezpieczeniem na życie.

Aegon opracowuje cykliczne raporty dotyczące kosztów studiowania w Polsce i za granicą, które stanowią doskonałe źródło wiedzy o realnych kosztach studiów na renomowanych polskich i światowych uczelniach. Są one dostępne na www.aegon.pl

Ochrona życia i zdrowia

Aegon pomaga odpowiednio zabezpieczyć finansowo naszych Klientów i ich najbliższych na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dbamy o to, by jak najlepiej dostosować zakres ochrony do potrzeb naszych Klientów i zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo finansowe.

Programy Inwestycyjne

Program inwestycyjny oferowany przez Aegon to narzędzie finansowe łączące potencjał zysku z funduszy inwestycyjnych z korzyściami płynącymi z ubezpieczenia na życie. Daje on szansę na efektywne inwestowanie kapitału w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe w ramach jednorazowej wpłaty oraz oferuje dostęp do jednej z najlepszych platform inwestycyjnych, która jest oparta na wyselekcjonowanych funduszach polskich i zagranicznych firm.

Więcej informacji na www.aegon.pl

 


Wtecz Do góry