AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

EMT-Systems Sp. z o.o. Centrum Szkoleń Inżynierskich


EMT-Systems Sp. z o.o. Centrum Szkoleń Inżynierskich jest firmą specjalizującą się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.

 Na rynku Polskim jesteśmy od 2006 roku. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy profesjonalnemu zarządzaniu, indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dokładnej analizie potrzeb szkoleniowych.

W naszej ofercie znajdują się certyfikowane, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz wysokiej jakości, profesjonalne usługi inżynierskie. Wykorzystujemy najnowsze wersje oprogramowań inżynierskich oraz korzystamy z własnych, specjalistycznych laboratoriów szkoleniowych wyposażonych w autorski i innowacyjny sprzęt dydaktyczny.

Od 2014 roku realizujemy akcję „Dzielimy się wiedzą”, której celem jest udostępnianie doświadczenia trenerów EMT-Systems na łamach czasopism branżowych przeznaczonych dla działów technicznych.

Organizujemy również cykliczne, bezpłatne warsztaty branżowe pod wspólną nazwą EMT TOUR o tematyce odpowiadającej potrzebom przemysłu produkcyjnego oraz służbom utrzymania ruchu. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów zawodowych, wymiany poglądów i doświadczeń, zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi oraz pozyskania aktualnej wiedzy z zakresu produkcji i utrzymania ruchu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, ofertą szkoleniową, udziału w warsztatach oraz śledzenia nas w social media!

www.emt-systems.pl

www.facebook.com/EMTSystemsWtecz Do góry