AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Dobierz mebel idealnie pasujący do Twoich potrzeb


Trudna przestrzeń, nietypowe kształty salonu, mniejsze gabaryty lub przeciwnie – ogromna powierzchnia pokoju dziennego do zagospodarowania… Nie zawsze mamy wpływ na układ i kształt pokojów, ale na pewno dobierając meble we właściwy sposób, możemy z sukcesem zaaranżować salon w sposób użytkowy, funkcjonalny, a zarazem piękny wizualnie. Pomagają w tym systemy modułowe takie jak np. Domo - nowa propozycja Fabryki Mebli Gala Collezione, która od czerwca 2016 roku jest już dostępna w salonach meblowych.

System modułowy Domo doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy w zakresie wzornictwa, modułowego kreowania przestrzeni oraz funkcji użytkowych mebli. Zestawiając ze sobą dostępne bryły możesz skonfigurować niewielką, zgrabną sofę, narożnik z funkcją spania lub duży, funkcjonalny zestaw, zawierający w sobie wiele dodatkowych elementów, zwiększających jego funkcjonalność, takich jak fotel z funkcją relaksu, barek z wysuwaną szufladą, ruchome zagłówki, pojemnik na pościel czy możliwość rozłożenia do spania. Na takim meblu z powodzeniem odpocznie wygodnie cała rodzina. 

Modułowość to cecha, która daje ogromne możliwości. Dzięki niej każdy może mieć w swoim salonie mebel unikalny, bo liczba dostępnych brył oraz konfiguracji, w jakich można je zestawić, jest bardzo duża. Dodatkowo samodzielnie skonfigurowany mebel będzie na pewno spełniał w 100 procentach Twoje oczekiwania i potrzeby – dobierając różne elementy masz wpływ na ostateczny wymiar mebla, jego wygląd oraz funkcje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że swój wymarzony narożnik zmieścisz nawet w niewielkim salonie, a mebel będzie idealnie dopasowany do Twojego trybu życia.

Przykładowa konfiguracja mebla z elementów systemu modułowego Domo - narożnik w kształcie litery U, który mnożna rozłożyć do spania

Rozkładanie funkcji relaksu w narożniku Domo

Mniejszy narożnik z pojemnikiem na pościel i możliwością rozłożenia do spania

Cechą charakterystyczną Domo są ruchome zagłówki, które stanowią integralną część oparcia – to podnosi walory estetyczne mebla i dodaje mu elegancji. Możliwość ustawienia zagłówków w dowolnej pozycji to gwarancja stabilnego, wygodnego wsparcia dla głowy i karku. Mebel jest wyposażony w szerokie podłokietniki mogą pełnić także funkcję podgłówka podczas wypoczynku w pozycji leżącej.

Wysokość mebla: 81 cm (z położonymi zagłówkami), 105 cm (z podniesionymi zagłówkami)
Wysokość siedziska: 47 cm

Domo dostępne jest w obiciu z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz wysokogatunkowej tkaniny meblowej. Kolor oraz rodzaj tkaniny możesz wybrać z wzorników dostępnych w salonach meblowych.   

 

 
Wtecz Do góry