AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Lider wśród producentów myjni bezdotykowych nagrodzony tytułem Firmy Roku 2016


Niezwykle nas cieszy, że nasza firma, po raz kolejny, została doceniona w gronie specjalistów. Firma BKF Myjnie bardzo dziękuje za nadanie tytułu Firmy Roku 2016. To już kolejna nagroda, którą udało nam się zdobyć. Bieżący rok jest pełen nominacji dla BKF. Niezwykle cieszy nas fakt, że nasze innowacyjne urządzenie są cenione nie tylko w gronie klientów BKF, ale również kapituł złożonych ze specjalistów, jak miało to miejsce w przypadku Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. - Patrycja Biedulewicz, specjalista ds. marketingu firmy BKF.

Początki BKF Myjnie sięgają 1989 roku. Firma specjalizuje się w produkcji myjni bezdotykowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło powstanie najnowszej generacji urządzeń, które spełniają wymogi rynku motoryzacyjnego na świecie. Obecnie myjnie marki BKF można spotkać w 16 krajach Europy i Azji.

Firma to ludzie - zgodnie z tą dewizą BKF zatrudnia młody i ambitny zespół specjalistów, którzy pracują na sukces. Fachowa wiedza i doświadczenie pozwalają pracownikom BKF na udzielenie wszechstronnej pomocy, którą doceniają klienci firmy.

BKF Myjnie ciągle poszerza zakres swojej działalności, zarówno jeżeli chodzi o ulepszanie urządzeń już będących w ofercie, jak i poprzez wprowadzanie nowych produktów.
Firma od początku do końca jest autorem wszystkich rozwiązań związanych z oprogramowaniem i automatyką na myjni. Projekt samej myjni, jak i projekt budowlany, również są autorstwa projektantów BKF.

BKF kształtuje trendy na rynku, które inne firmy muszą doganiać. Firma znana jest z tego, że wprowadza do swoich urządzeń autorskie innowacje, niedostępne u konkurencji jak np. system płatności pay pass za mycie auta, płatność za pomocą smartfona - aplikacja BKF PAY, czy też nowoczesny system obiegu monet “Yeti”. Nie można też zapomnieć o “umyśle” inteligentnej myjni BKF czyli “Client Module”, który pozwala na zarządzanie myjnią w chmurze. A więcej o innowacjach jakie wprowadza firma można przeczytać na bkfmyjnie.pl

 Wtecz Do góry