AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

GAMRAT SA - lata doświadczeń


GAMRAT SA to jeden z najbardziej utytułowanych producentów najwyższej jakości materiałów budowlanych na rynku krajowym i liczący się eksporter do wielu krajów Europy. Dynamiczny rozwój firmy – posiadającej 80-letnie doświadczenie, to owoc przemyślanych decyzji i inwestycji wychodzących naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów.

Z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, elegancję oraz prostotę wykonania, w ostatnich latach firma GAMRAT SA do swojej oferty wprowadziła - deskę tarasową z kompozytu drewna oraz nową kolekcję wykładzin obiektowych, których szeroka paleta wzorów i kolorów umożliwia dobór do każdego rodzaju pomieszczenia zgodnie z aktualnymi trendami

Deska tarasowa Gamrat– trwałe rozwiązanie inspirowane naturą

Deska tarasowa Gamrat to produkt najwyższej klasy, który powstał w wyniku połączenia dwóch komponentów – wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej oraz tworzywa sztucznego, czerpiąc z każdego najlepsze właściwości. Deska tarasowa GAMRAT z kompozytu drewna do złudzenia przypomina deskę drewnianą, a jej dodatkowym atutem jest brak sęków i prostota montażu. Eksploatacja deski kompozytowej jest bardzo prosta i nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących – nie szkodzi jej śnieg, deszcz ani słońce. Dzięki jej zastosowaniu możemy cieszyć się z piękna i funkcjonalności tarasu o każdej porze roku. Pełna odporność na korozję, pleśnie i grzyby oraz wygoda użytkowania, to zaledwie kilka zalet deski tarasowej GAMRAT, która idealnie komponuje się z otoczeniem.

Rewelacyjne walory deski kompozytowej GAMRAT, perfekcyjnie imitującej drewno sprawiają, że produkt ten doskonale sprawdza się także jako budulec pomostów, wykończenia basenów, altan i innych konstrukcji szeroko pojętej architektury ogrodowej. Produkt ten jest w pełni bezpieczny i przyjazny środowisku, zachowuje zgodność z wszystkimi zasadami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i w 100% nadaje się do powtórnego przetworzenia.

Wykładziny Gamrat – idealne połączenie komfortu z nowoczesnością

Wykładziny obiektowe oferowane przez firmę GAMRAT SA to elastyczne wykładziny wielowarstwowe z przezroczystą warstwą użytkową, które mogą być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budownictwie mieszkaniowym o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną. Produkowane są w rolkach o długości 20mb i szerokości 2m. Grubość całkowita wynosi 2mm, a grubość warstwy użytkowej 0,8mm.

Firma Gamrat SA oferuje 4 kolekcje wykładzin ogólnego zastosowania są to: Gamrat Omega, Gamrat Altica, Gamrat Cubus oraz Gamrat Nebro. Dostępna gama wzorów i kolorów wykładzin Gamrat umożliwia spełnienie oczekiwań wszystkich klientów oraz stworzenie posadzek dostosowanych do najbardziej designerskich pomieszczeń. W ofercie handlowej firma Gamrat SA posiada również wykładzinę specjalistyczną pod nazwą Gamrat Sport przeznaczoną do wykładania posadzek sportowych w zamkniętych obiektach i pomieszczeniach o charakterze sportowym i rekreacyjnym.


Wtecz Do góry