AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

JEDEN ADRES – CZTERY KAMIENICE, CZTERY ELEWACJE


Sierakowskiego 5 to jedna ze zrealizowanych i oddanych do użytku inwestycji Portu Praskiego. Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, na części 38-hektarowego terenu należącego do Portu Praskiego, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński.

Budynek Sierakowskiego 5 to nowoczesna architektura z zachowaniem tradycji historycznej Warszawy. Elewacja jest wizualnie podzielona na cztery odrębne kamienice, stylistycznie nawiązujące do dawnej Pragi. Budynek został wykonywany z wielką dbałością o szczegóły, m.in. do wykończenia jednej części fasady użyto płyt kamiennych i ręcznie formowanej cegły klinkierowej w kolorze, którego nie ma żaden inny budynek w Polsce. Do aranżacji wnętrz klatek schodowych zastosowano lustra oraz elementy z drewna i stali. Mieszkania w inwestycji Sierakowskiego 5 są dostępne w metrażach od 35 m2 do 100 m2, a niektóre z nich mają salony o wysokości dwóch kondygnacji.

Na całość Portu Praskiego składają się cztery dzielnice: Stara Praga pełniąca funkcję mieszkalno-usługową, Doki – luksusowa część Portu Praskiego z restauracjami, ekskluzywnymi butikami i mariną, City – dzielnica z wieżowcami, hotelem i obiektami sportowymi oraz Park Mediów – strefa z forum mediowo-technologicznym. Całość inwestycji dopełnią sąsiadujące zielone tereny. W sprzedaży dostępne są apartamenty w czterech budynkach Starej Pragi, dzielnicy Portu Praskiego: Krowia 6, Sierakowskiego 5, Port i Latarnia.

Więcej informacji na temat Portu Praskiego oraz dostępnych mieszkań i lokali usługowych można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.portpraski.pl. Zachęcamy do śledzenia nas na:

facebook.com/PortPraskiInwestycje

twitter.com/PortPraski

instagram.com/portpraski/

fot. Marc-Olivier Giguère, www.mogiguere.com


fot. Marc-Olivier Giguère, www.mogiguere.com


fot. Marc-Olivier Giguère, www.mogiguere.com


fot. Marc-Olivier Giguère, www.mogiguere.com


Wtecz Do góry