AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Apartamenty z gwarancją zysku – zbuduj finansową przyszłość


Grono nabywców lokali w systemie aparthotelowym zwiększa się dzięki chęci lokowania oszczędności w nieruchomościach, co nadal według Polaków jest jedną z najbezpieczniejszych form lokaty kapitału. Stopy procentowe utrzymują się na niskim poziomie, nie opłaca się więc oszczędzanie na lokatach. Gra na giełdzie znów wiąże się z ryzykiem, dlatego naturalnym wyborem jest zakup mieszkania pod wynajem.

Coraz więcej osób kupuje apartamenty z gwarancją zysku w systemie aparthotelowym, gdyż w ten sposób chce inwestować swoje środki. Zakup apartamentu na firmę, to także świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Możliwość odliczenia 23 proc. podatku VAT na start generuje oszczędność w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Posiadając takie mieszkanie na własność, można je przekazać w ręce operatora w celu wygenerowania zysków.

Atrakcyjna cena. Wysoki zysk

Apartamenty z gwarancją zysku oferuje jeden z największych polskich deweloperów J.W. Construction Holding S.A. Ceny lokali rozpoczynają się już od 7 tys. zł netto. Spółka będąca zarówno inwestorem, jak i operatorem sieci aparthoteli Wola Invest oraz Jerozolimskie Invest, gwarantuje zysk odpowiednio 5% i 7% w skali roku oraz bierze na siebie koszty zarządzania nieruchomością.

Nielimitowane pobyty

Zakup mieszkania w aparthotelu na własność to szansa na czysty zarobek, ale także możliwość spędzania wolnego czasu w tym miejscu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Inwestycja skierowana jest przede wszystkim do osób chcących ulokować pieniądze w nieruchomości najwyższej klasy, z której będą mogli korzystać, kiedy przyjdzie im na to ochota. Apartamenty są własnością osób prywatnych, a nie firmy zarządzającej. Oznacza to, że właściciele mogą nimi swobodnie dysponować.

Apartamenty na poziomie 5 gwiazdek

Apartamenty z gwarancją zysku w ofercie J.W. Construction Holding S.A. to wygodne i prestiżowe mieszkania położone w wyśmienitej lokalizacji. Wola Invest - u zbiegu ulic Kasprzaka i Alei Prymasa Tysiąclecia, a Jerozolimskie Invest przy Alejach Jerozolimskich 216. W ofercie znajdują się klimatyzowane i urządzone w najwyższym standardzie apartamenty, składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni, a także balkonu. Sieć należących do dewelopera aparthoteli posiadać będzie dwupoziomowe lobby, które zaaranżowane zostanie z użyciem materiałów klasy premium: szlachetnych odmian kamienia i drewna oraz metali. Ekskluzywne elementy dekoracyjne nadadzą częściom wspólnym wyraz szykownej elegancji. Wysokie na niemal trzy metry wnętrza będą rozświetlone dzięki dużym oknom.

Apartamenty z gwarancją zysku objęte zostaną serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Do dyspozycji gości będą: całodobowa recepcja, konsjerż, room-service czy punkty biurowe i handlowe oraz parking podziemny. Na mieszkańców czekać będzie także przestronna restauracja, samoobsługowa pralnia oraz klub fitness.

Pozytywne perspektywy inwestowania w nieruchomości

W długiej perspektywie rynek nieruchomości może być dla inwestorów bezpiecznym źródłem czerpania dochodów. To, jaki zysk osiągną w dużej mierze zależy od tego, na jakiego dewelopera postawią. Jeśli mają do czynienia z silnym podmiotem, mogą być spokojni o zainwestowane środki.

Jeszcze do końca roku klienci mogą skorzystać z okazji i kupić w atrakcyjnej cenie mieszkanie - i to takie, które jest najbliższe ich oczekiwaniom, jeśli nie na własne potrzeby, to inwestycyjnie.

Szczegółowe informacje na temat inwestycji www.jwconstruction.com.pl, www.wolainvest.pl, www.jerozolimskieinvest.pl, 22 777 9000.

Apartamenty z gwarancją 7% zysku – Jerozolimskie Invest

Apartamenty z gwarancją 5% zysku – Wola InvestWtecz Do góry