AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

DeSilva pomaga młodym na starcie


Od wielu lat Hotele DeSilva wspierają fundację „Szczęśliwej Drogi”, pomagając w starcie w dorosłe życie wychowankom domów dziecka. - Chcemy pomóc im uwierzyć w siebie, poznać mocne strony, uzbroić w umiejętności i kompetencje przydatne w dorosłym życiu – mówi Beata Krawczyńska, dyrektor Hotelu Desilva Piaseczno.


- Wiedząc doskonale, że praktyczne doświadczenie jest ważne na równi z cechami osobowymi, pomagamy im poznać pracę w hotelarstwie i gastronomii poprzez praktyki w naszych hotelach. Cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu, wiary we własne siły i możliwości, wielu z nich kontynuuje z sukcesami karierę w naszej sieci – dodaje Beata Krawczyńska.

W nowym, letnim menu restauracji Hoteli DeSilva goście znajdą specjalny zestaw fit składający się z sałatki i koktajlu, przygotowany przez wspierającą akcję Kamilę Szczawińską, znaną modelkę, psycholog oraz psychodietetyk. Część dochodu ze sprzedaży zestawu wesprze cele Fundacji i pozwoli wzbogacić program o nowe elementy oraz zwiększyć liczbę podopiecznych biorących w nim udział.

W dniu 10 maja w Hotelu Desilva Warszawa Piaseczno odbyła się premiera nowej karty menu i zestawu fit według przepisu Kamili Szczawińskiej. Spotkanie z czołową modelką poprowadził radny Konstancina-Jeziorny i zarazem członek fundacji, który jest wychowankiem domu dziecka.

Spółka Hotele De Silva powstała w 2006 roku. Zarządza własnymi hotelami i powierzonymi hotelami innych właścicieli włączając je do sieci. Oferuje różne możliwości współpracy z inwestorami, w szczególności umowy o zarządzanie działalnością hotelową. Obiekty w sieci DeSilva są w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Katowicach i Opolu pierwszy hotel czterogwiazdkowy pod marką Premium. W najbliższych planach spółki jest otwarcie obiektu w Poznaniu.


Wtecz Do góry