AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Coletto – piękny narożnik dla wymagających


Remontujesz salon lub urządzasz właśnie nowe mieszkanie? Szukasz pięknych i funkcjonalnych mebli, które pozwolą stworzyć Ci w pokoju dziennym niepowtarzalną atmosferę oraz zapewnią niespotykaną wygodę? Skorzystaj z wiosennej promocji Gala Collezione i kup narożnik Coletto taniej z 15 % rabatem. Promocja trwa od 13 maja do 6 czerwca 2016 r.

Narożnik Coletto to mebel dla wymagających. Został zaprojektowany w taki sposób, by w maksymalnym wymiarze przenieść Cię do krainy relaksu, a przy okazji cieszyć oko swoim eleganckim wyglądem i niezwykle wysoką jakością wykonania. Docenią go na pewno zwolennicy nowoczesnego stylu, którzy poszukują dużego, okazałego mebla, na którym z powodzeniem wypocznie cała rodzina.

Co wyróżnia narożnik Coletto marki Gala Collezione?

  • Po pierwsze - połączenie minimalistycznego designu i elegancji. Wszystko jest tutaj harmonijnie skomponowane – proste, nieomal geometryczne kształty, ciekawie zaprojektowany podłokietnik, smukłe nóżki i skosy w podstawie, które tworzą perfekcyjną wizualnie całość.

  • Po drugie – wygoda. Siedzisko narożnika jest wypełnione wysokiej jakości pianką wysokoelastyczną, co gwarantuje komfort i sprężystość. Dzięki wysokiej nóżce masz łatwy dostęp do zakamarków pod meblem podczas sprzątania. Ruchome zagłówki zapewniają ergonomiczną pozycję ciała podczas wypoczynku i pozwalają dostosować wysokość oparcia do Twojego wzrostu.

  • Po trzecie – funkcjonalność. Narożnik można w łatwy sposób rozłożyć do spania oraz jest wyposażony w duży pojemnik na pościel, poduszki i koce. Zagłówki można ustawić w dowolnym położeniu lub złożyć całkowicie. Szeroki podłokietnik może także z powodzeniem pełnić funkcję podgłówka podczas wypoczynku w pozycji leżącej.

  • Po czwarte – wyróżnienie przez ekspertów. Narożnik Coletto został odznaczony godłem „Meble Plus – Produkt Roku 2016” w XIV edycji konkursu organizowanego przez redakcję magazynu Meble Plus oraz portal Biznesmeblowy.pl.

Wszystkie szczegóły promocji znajdziesz na http://www.galameble.com/promocja-naroznik-coletto-15-taniej/

Jak dostać kupon rabatowy?
Wystarczy że w dniach 13 maja do 5 czerwca 2016 r. zarejestrujesz się na subskrypcję newslettera Gala Collezione i potwierdzisz chęć jego otrzymywania. 

Jak zrealizować kupon rabatowy?
Wybierz salon meblowy w zakładce GalaMeble.com/gdzie-kupic i pokaż kupon (wydruk lub na ekranie swojego smartfona) podczas zakupu.

Zapraszamy!


Wtecz Do góry