AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Lecznica Profesorsko - Ordynatorska Alfa-Lek


Z największą satysfakcją przedstawiamy Państwu nasze Centrum Medyczne „Alfa-Lek, które uzyskało status prestiżowej placówki medycznej nie tylko ze względu na bogate doświadczenie i profesjonalizm naszych lekarzy, ale nade wszystko dlatego, że zaczynając już od 1929 roku ponad 2 mln naszych pacjentów wróciło do zdrowia i odzyskało radość życia. Potwierdzają ten status między innymi nagrody „Alfa-Lek”: „Perły Medycyny” oraz „Centrum Medyczne 2015”, jak również kwalifikacje naszych lekarzy oraz pozytywne opinie naszych pacjentów.

Nasze ambicje sprawiają, że chcemy wyleczyć każdą chorobę, dlatego na dzień dzisiejszy wykonujemy ponad 4500 procedur medycznych. O zdrowie naszych pacjentów troszczy się obecnie ponad 160 lekarzy w ponad 50 specjalizacjach; wielu z nich to profesorowie, docenci i ordynatorzy, którzy nie tylko poznali tajniki swojej profesji, lecz także potrafią nawiązać serdeczną relację ze swoim pacjentem.

Wiemy doskonale, że zdrowie jest bezcenne i wymaga jak najszybszej interwencji, dlatego liczna kadra naszych lekarzy umożliwia zapisy na wizytę prawie u każdego lekarza jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu nasi pacjenci nie stoją w kolejkach i mogą skorzystać ze świadczeń medycznych natychmiast. Ponieważ każdy nasz pacjent jest ważny, placówka przystosowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Łączymy naszą wieloletnią tradycję z nowoczesnością. W tym też celu - spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów - odnowiliśmy gabinety lekarskie i wyposażyliśmy je w kolejny sprzęt medyczny. Dbamy o to, żeby każda osoba przychodząc do Alfa-Lek czuła się wyjątkowo dobrze i bezpiecznie, a przy okazji mogła się poczęstować – jak żartobliwie twierdzą nasi pacjenci i lekarze - najlepszymi krówkami w całej Polsce :)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w samym centrum Warszawy przy ul. Nowy Świat 58A (wejście od ul. Ordynackiej) od godz. 7.00 do godz. 20.00 (od godz. 8.00 do godz. 16.00 w sobotę). Osobom, które nie mogą odwiedzić nas osobiście, zapewniamy wizyty domowe.

Leczy się u nas nawet warszawski nosorożec! :)

Zapraszamy do kontaktu: www.alfa-lek.pl


 


Wtecz Do góry