AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno - najlepszy hotel klasy biznes w Piasecznie i regionie piaseczyńskim.


Z wielką dumą informujemy, że po raz kolejny  Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno został Laureatem Konkursu Infrastruktura Turystyczna 2015 w kategorii Hotel Roku 2015

Kapituła  konkursu doceniła  zwłaszcza wysoko wykwalifikowany personel, doskonałe położenie dla podróży służbowych oraz przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy i wypoczynkowi.

Hotel  został stworzony specjalnie z myślą o gościach podróżujących służbowo, oraz oferuje bogatą ofertę dla grup szkoleniowo-konferencyjnych.

Położony w dynamicznie rozwijającym się rejonie miasta, obok outlet Fashion House oraz centrum handlowego Auchan. Lokalizacja hotelu pozwala na prosty dojazd da stolicy, a  niewielka odległość od trasy ekspresowej, pozwala na szybkie i wygodne  połączenie z lotniskiem Chopina oraz autostradą A2.

Hotel dysponuje 134 nowocześnie i komfortowo urządzonymi pokojami, każdy wyposażony w:
szerokie wygodne łóżka kontynentalne, indywidualnie sterowaną klimatyzację, stanowisko do parzenia kawy i herbaty, cichą lodówkę, płaski telewizor LCD, sejf na duży laptop, szybki bezpłatny internet oraz wodę mineralną.

Restauracja oferuje 126 miejsc z możliwością łatwego połączenia z salą bankietową na 60 osób. Przytulne wnętrze restauracji stwarza wyjątkowy klimat, a smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią to miejsce idealnym zarówno na prywatne, jak i służbowe spotkania. Szef Kuchni, dba aby menu było różnorodne i ciekawe, dobierane stosownie do pory roku ,bądź czasu trwania i charakteru uroczystości.

W restauracji znajduje się aneks z przestronnym bufetem oraz regał z winami.

Centrum konferencyjne Hotelu DeSilva Warszawa Piaseczno oferuje 8 sal konferencyjnych z dostępem do światła dziennego, które mogą pomieścić łącznie do 430 osób.

Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty), szybki, bezprzewodowy Internet oraz nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi.

Bez ograniczeń w trakcie spotkania serwowana jest kawa z ciśnieniowego ekspresu, zestaw herbat, woda mineralna, soki owocowe i ciasta własnego wypieku.


Wtecz Do góry