AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii – laureat konkursu Placówka Stomatologiczna Roku 2015


Aby uśmiechać się naprawdę szczerze nie sposób nie pokazywać zębów. Nawet, jeśli w zwykłym uśmiechu tego nie robimy, to w chwili, gdy naprawdę z czegoś się śmiejemy, uśmiechu nie kontrolujemy...

A Ty? Jak się uśmiechasz?

Dentima to przekształcony w 2003 roku Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny funkcjonujący od 1997 roku z rodzinnymi tradycjami w Krakowie przy ul. Balickiej 12a/b2. Należy do nielicznych autoryzowanych gabinetów implantologicznych niemieckiej firmy Dentsply.

Stomatologia jest naszą pasją, Pracujemy z zamiłowaniem, dlatego osiągnięcie jak najlepszych efektów jest naszym nadrzędnym celem. Zapewniamy, że w trakcie leczenia dochowujemy najwyższej staranności, wykorzystując do tego naszą wiedzę, umiejętności, możliwe środki i metody, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz sympozjach krajowych jak i zagranicznych.

Posiadamy:

- trzy klimatyzowane i bardzo dobrze wyposażone gabinety, m.in. w mikroskopy, znieczulenia komputerowe The Wand, systemy do specjalistycznego leczenia kanałowego, lampę do wybielania Beyond, kauter chirurgiczny, unit implantologiczny, kamerę wewnątrzustną, laser diagnostyczny i Cariscreen Meter do badania poziomu bakterii w ślinie,

- osobną pracownię rentgenowską wyposażoną w cyfrowe aparaty do wykonywania zdjęć punktowych i panoramicznych dla dzieci i dorosłych.

 

Wykonujemy zabiegi z zakresu:

- cyfrowej rentgenodiagnostyki stomatologicznej

- profilaktyki stomatologicznej

- stomatologii zachowawczej

- stomatologii estetycznej

- stomatologii dziecięcej

- endodoncji mikroskopowej (leczenia kanałowego)

- periodontologii (leczenia chorób przyzębia)

- protetyki stomatologicznej

- chirurgii stomatologicznej

- implantologii stomatologicznej

- medycyny estetycznej z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

 

Serdecznie zapraszamy:

poniedziałek-piątek 9.00-19.00

sobota 9.00-13.00

tel. 12/638-36-42, 664/06-43-32Wtecz Do góry