AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Jooble


W dzisiejszych czasach poszukiwaniem pracy zajmuję się prawie każdy: ktoś stracił stanowisko z powodu redukcji etatu, studenci i absolwenci dopiero wchodzą w dorosłe życie i poszukują pracy dopasowanej do ich wolnego czasu. Jest jeszcze inna kategoria - ludzi, którzy są gotowi na profesjonalny rozwój, więc zawsze zapoznają się z ofertami pracy większych firm ocekując wzrostu kariery.

Jeśli poszukujesz wypróbowanej i najbardziej efektywnej metody poszukiwania pracy to...będzjiesz rozczarowany. Taki idealny sposób, który pasowałby dla każdego - bez względu na wiek, płeć, wiedzę i doświadczenia - niestety nie istnieje. Jak pokazuje praktyka, w naszym kraju średni czas poszukiwania pracy wynosi 1-2 miesięcy w zależności od branży, poziomu proponowanych stanowisk. W przeciągu tych 2 miesięcy kandydaci przeglądają setki ofert pracy w Internecie. Niemożliwe jest sprawdzenie wszystkich strony z ofertami pracy. Tym bardziej że rynek pracy nie jest statyczny, codziennie zamykają się stare i otwierają się nowe oferty.

W celu znalezienia pracy w krótkim czasie i bez wysiłku powstał serwis Jooble. Internetowy portal pracy to dobre miejsce na znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia. Główną zaletą serwisu jest to, że Jooble posiada oferty pracy wszystkich pracodawców w jednym miejscu. Teraz nie musisz odwiedzać wiele stron, których jest setki, wszystko czego potrzebujesz jest zebrane na jednym portalu. Jooble pozwala wyszukiwać oferty pracy wg miasta, zawodu, branży działalności, wynagrodzenia oraz słów kluczowych i daty publikacji . jeśli nie wiesz od czego zacząć możesz zapoznać się z sekcją najpopularniejszych ofert pracy. Każda osoba poszukująca pracy może skorzystać z subskrypcji i codziennie będzie informowana o nowych ofertach pracy. I wtedy już nie musisz każdego dnia odwiedzać portalu, wystarczy sprawdzić pocztę. To jest najlepszy sposób, aby znaleźć pracę w krótkim czasie.

Zwracamy uwagę, że jooble.org będzie przydatny dla tych, którzy szukają pracy także za granicą. Na dzień dzisiejszy filtr wg zawodów działa w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Każdego dnia odwiedza nas około 1 mln osób, a w każdym miesiącu ponad pół miliona kandydatów znajduje zatrudnienie. Pracownicy stale pracują nad udoskonaleniem strony aby była prosta i wygodna w korzystaniu. Pomyślnego wyszukiwania!


Wtecz Do góry