AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

EMT-Systems Sp. z o. o. Centrum Szkoleń Inżynierskich


 

EMT-Systems Sp. z o. o. Centrum Szkoleń Inżynierskich specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.

Szkolenia obejmują swoim zakresem techniki:

  • automatyzacji,
  • utrzymania ruchu,
  • projektowania,
  • mechatroniki,
  • informatyki,
  • mechaniki,
  • robotyki,
  • zarządzania jakością.

Oferta szkoleń EMT-Systems, w odpowiedzi na potrzeby rynku, regularnie jest poszerzana, a dotychczas prowadzone kursy i szkolenia są na bieżąco modyfikowane i aktualizowane. Firma wykorzystuje najnowsze wersje oprogramowań inżynierskich oraz korzysta z własnych, specjalistycznych laboratoriów szkoleniowych wyposażonych w autorski, innowacyjny sprzęt dydaktyczny.

Dzięki kompleksowości oferty EMT-Systems stało się Centrum Szkoleń Inżynierskich – głównym tego typu ośrodkiem szkoleniowym w Polsce.

Firma zawdzięcza swój dynamiczny rozwój profesjonalnemu zarządzaniu, indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dokładnej analizie jego potrzeb szkoleniowych.

Szkolenia organizowane przez EMT-Systems to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będąca wynikiem wieloletniego doświadczenia w zakresie programów szkoleniowych dla firm, instytucji państwowych, szkolnictwa, a także klientów indywidualnych.

Dopracowana metodologia, najwyższe normy, nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy realizowane są za pomocną wielu narzędzi i standardów:

Laboratoria i pracownie szkoleniowe

Kursy realizujemy w naszych  nowoczesnych pracowniach specjalistycznych dostosowanych do odpowiedniego pionu szkolenia. Każda sala i laboratorium techniczne wyposażone są w sprzęt dydaktyczny umożliwiający realizację praktycznych części kursów z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń.

Wyselekcjonowani trenerzy

Kadra naszych prowadzących to specjaliści przede wszystkim wywodzący się z różnych branż przemysłowych, jak również pracownicy naukowi wykazujący się wieloletnim doświadczeniem produkcyjno – przemysłowym.

Wielopoziomowy system szkoleń

Każdy pion szkoleniowy podzielony jest na „ścieżki” nabywania umiejętności podczas kilku poziomów kursów – od zagadnień podstawowych po tematy trudniejsze i wysoce specjalistyczne.

Materiały i dokumentacja szkoleniowa

Uczestnikom szkoleń zapewniamy profesjonalną dokumentację w postaci autorskich opracowań, skryptów, dokumentacji technicznych, instrukcji oraz innych publikacji. Realizujemy także szkolenia w oparciu o materiały i schematy dostarczone przez Klienta.

Zajęcia dodatkowe

Uczestnicy szkoleń mogą korzystać z bezpłatnych zajęć dodatkowych proponowanych w wybrane dni tygodnia, po zajęciach programowych.

Wsparcie poszkoleniowe i wdrożeniowe

W ramach tematów naszych szkoleń zapewniamy wsparcie i pomoc w trakcie codziennej pracy.

Praktyczne wykorzystanie wiedzy

Szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems kreują w uczestnikach świadomość i samodzielność w rozwiązywaniu problemów na konkretnych stanowiskach pracy.

Metodologia szkolenia

Stawiamy na praktykę i wykorzystanie wiedzy naszych trenerów popartej rzeczywistymi przykładami z przemysłu. Zwyczajowo kursy składają się w 30% z zajęć teoretycznych oraz w 70% z ćwiczeń i warsztatów praktycznych pozwalających nabyć praktyczne umiejętności obsługi urządzeń i systemów. Stosujemy wiele metod aktywizujących i pobudzających kursantów do kreatywnego myślenia.

Podział szkoleń na otwarte i zamknięte

Wprowadziliśmy podział szkoleń ze względu na sposób rekrutacji uczestników – na otwarte i zamknięte. Rozwiązanie to daje możliwość wyboru kursantom najlepszej opcji. Szkolenia otwarte skierowane są do pojedynczych osób, a szkolenia zamknięte dedykowane firmom.

Ocena zadowolenia

Każdy kursant ocenia nas po odbytym szkoleniu. Uwagi wskazane w ankietach natychmiast wykorzystujemy do poprawy standardów naszych usług.

Certyfikat ukończenia kursu

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa, podpisany przez osoby uprawnione. Certyfikat sporządzony w języku polskim i angielskim, zawiera program odbytego szkolenia. Możliwe jest przygotowanie także certyfikatu w dowolnym języku, wg potrzeb kursanta.

Catering

Podczas szkoleń realizowanych w siedzibie naszej firmy zapewniamy każdego dnia barek kawowy, zimne i ciepłe napoje, ciastka oraz dwudaniowy obiad.

EMT-Systems blisko Kurantów! Zapraszamy do komunikacji w social media i rozmowy na chacie:

www.emt-systems.pl

www.facebook.com/EMTSystems


Wtecz Do góry