AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Jak promować szkolenie nowocześnie - eduLIDER


Jak promować szkolenie nowocześnie

Coraz wyższe wymagania, stawiane przyszłym i obecnym pracownikom przez ich przełożonych sprawiają, że lawinowo rośnie zainteresowanie uczestnictwem w różnego typu kursach i szkoleniach. Wśród firm szkoleniowych panuje jednak duża konkurencja i żeby wysunąć się na pozycję lidera potrzebna jest dobra promocja w Internecie. Nasuwa się więc pytanie jak promować szkolenie nowocześnie i zarazem skutecznie? Odpowiedzią na to pytanie jest content marketing czyli niezwykle popularna w ostatnich latachpromocja usług za pomocą treści.

Reklama w Internecie

Czy się nam to podoba czy nie, w świecie nowoczesnych technologiidominującym źródłem informacji na wszelkie tematy stał się Internet. W związku z tym każda szanująca się firma, jeśli chce się liczyć w walce o klientówmusi istnieć w przestrzeni wirtualnej. Samo założenie strony internetowej to jednak dopiero początek drogi. By być o krok przed konkurencją potrzebna jest dobra promocja w Internecie poprzez treść, najlepiej na portalach tematycznych skierowanych do młodych ludzi, a takim właśnie jest Edulider.pl.

Nowoczesny portal dla uczących się i pracujących

Edulider.pl to portal tematyczny, skierowany do osób, które chcą się rozwijać i szukają nowoczesnych rozwiązań, by odnieść sukces w swoim życiu zawodowym, zachowując przy tym work-life balance. Portal Edulider.plpromuje nauczanie skuteczne i zarazemnowoczesne. Każdego miesiąca artykuły przegląda 10.000 unikalnych użytkowników, którzy szukają odpowiedzi na takie pytania: jak wybrać szkołę językową, jak zmotywować się do nauki czy jakie zdolności kształcić na rynku pracy.

Zalety zamówienia publikacji na Edulider.pl

Zlecając napisanie, a następnie publikację artykułu promującego Twoje szkolenie na Edulider.pl:

  • promujesz się przez oryginalny, merytoryczny artykuł, związany z prowadzonymi przez Ciebie działaniami, który nie jest nachalną reklamą
  • zyskujesz uznanie w ochach potencjalnych klientów jako specjalista w swojej dziedzinie
  • dzięki odpowiednio dobranym frazom kluczowym i linkowi brandowemustrona lepiej się pozycjonuje,co zwiększa Twoje szanse na pozyskanie nowych klientów
  • docierasz do właściwej grupy docelowej, ponieważ czytelnikami portalu Edulider.pl są osoby uczące się i pracujące, a więc Ci, których mogą zainteresować prowadzone przez Ciebie szkolenia 

Treśćna Edulider.pl jest promowanana stronie głównej przez minimum 7 dni, a w bazie artykułów pozostaje przez co najmniej rok. Treści są przygotowane specjalnie na życzenie klienta i z uwzględnieniem jego wymagań. Każdy artykuł może zawierać logo, zdjęcia czy inne materiały multimedialne, dzięki którym, dla potencjalnego czytelnikastaje się jeszcze atrakcyjniejszy.

Nowoczesna promocja szkoleń w Internecie miarą skuteczności

Im większa liczba płaszczyzn, na których dokonywane są działania promocyjne - tym lepsze efekty można uzyskać. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podchodzi z niechęcią do nachalnej reklamy i woli czytać atrakcyjne artykuły niż klikać w banery reklamowe.Właśnie dlatego content marketing jest tak wartościowy.Aby działania marketingowe przyniosły pożądane rezultaty trzeba jednak wiedzieć, gdzie promować swoje usługi, by trafić do właściwej grupy docelowej. Edulider.pl to dobre miejsce dla firm szkoleniowych, które pragną zaprezentować swoje usługi szerszemu gronu,ponieważ tematyka serwisu oscyluje wokół szeroko pojętej edukacji, rozwoju i biznesu czyli tych dziedzin, w których szkolenia odgrywają kluczową rolę. 


Wtecz Do góry