AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Uwolnij kreatywność - zaprojektuj tkaninę na poduszkę i wygraj 2000 zł


Zapraszamy młodych projektantów oraz studentów kierunków artystycznych, wzornictwa i projektowania do udziału w konkursie, w którym głównym zadaniem jest stworzenie projektu wzoru drukowanej tkaniny. Konkurs organizowany przez Fabrykę Mebli Gala Collezione skierowany jest przede wszystkim do młodych twórców, stojących u progu kariery zawodowej, pełnych artystycznej ekspresji i gotowych do wyrażania się poprzez śmiałe, kreatywne pomysły.

Zadanie konkursowe: przygotowanie projektu nadruku na taninę meblową.

Kategorie konkursowe:

  • Styl YOUNG – tkanina na poduszki do mebli tapicerowanych, dedykowanych do pokojów młodzieżowych,
  • Styl GLAMOUR – tkanina na poduszki do mebli tapicerowanych, dedykowanych osobom oczekujących od mebli hollywoodzkiego szyku,tajemniczości i odrobiny ekstrawagancji.

Prace konkursowe można nadsyłać w terminie od 1 do 18 lutego 2016 roku na adres: konkurs@galameble.com.

„Mamy w Polsce wielu fantastycznych projektantów, którzy tryskają pomysłami i potrafią tworzyć projekty świeże i jednocześnie chwytające za serca.” – mówi Magdalena Kopińska – Król, Dyrektor Handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione. – „To właśnie te osoby chcemy zaprosić do udziału w konkursie, który możliwość zaistnienia przed szeroką publicznością, jaką są tysiące użytkowników naszych mebli wypoczynkowych. Polacy coraz chętniej wybierają sofy i narożniki w tkaninie. Poza wygodą i funkcjonalnością, oczekują od nich także nowoczesnego, efektownego wzornictwa, które nada ich mieszkaniom indywidualnego charakteru”.

Jury złożone z ekspertów Fabryki Mebli Gala Collezione wybierze po trzy finałowe projekty w każdej z dwóch kategorii konkursowych. Na wszystkich finalistówczekają karnety wstępu na Targi Meble Polska 2016, podczas których zgłoszone projekty zostaną zaprezentowane uczestnikom Targów i poddane pod ich głosowanie. Laureatami głównej nagrody w wysokości 2 000 zł zostaną dwaj twórcy, których projekty uzyskają największą liczbę głosów. Zwycięskie projekty sygnowane imieniem i nazwiskiem twórców zostaną wykorzystane do produkcji poduszek do mebli tapicerowanychprodukowanych pod marką Gala Collezione.

Ogłoszenie wyników nastąpi 18 marca2016 r.na stronie www.GalaMeble.com/blog

Regulamin konkursu oraz formularzem zgłoszenia i wzór oświadczenia, dostępny jest na www.GalaMeble.com/blog

Partner główny: Targi MEBLE POLSKA 2016. Patronat medialny: biznes.meble.pl. 


Wtecz Do góry