AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Smile Art Studio Stomatologia Estetyczna wśród laureatów konkursu Placówka Stomatologiczna Roku 2015


Smile Art Studio jest rozbudową istniejącego od wielu lat gabinetu stomatologicznego specjalizującego się w leczeniu ortodontycznym. Powstało przy wsparciu środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Aby otrzymać taką dotację należy wykazać się innowacyjnością.

W naszym przypadku taką nowością jest laser stomatologiczny o dużej mocy służący między innymi do leczenia próchnicy. Do opracowania ubytku, zamiast wiertła używana jest wiązka lasera, a co za tym idzie leczenie jest praktycznie bezbolesne.  W Polsce tego typu urządzeń jest zaledwie 16.

Dodatkowo z pozyskanych środków zakupiony został pantomogram cyfrowy z możliwością wykonania zdjęcia tomograficznego (obrazowanie 3D). 

W skład Smile Art Studio wchodzi 6 nowocześnie wyposażonych gabinetów, w których oferowane są wszystkie usługi z zakresu nowoczesnej stomatologii wliczając ortodoncję i chirurgię stomatologiczną z implantologią. Studio oferuje także protetykę, wybielanie zębów oraz zaawansowane leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu. Na miejscu znajduje się również pracownia protetyczna.

Posiadamy również kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji.

Pacjenci przyjmowani są w godzinach od 8 do 20.

Jakość i kopleksowość świadczonych usług potwierdza otrzymanie przez nas Godła Placówka Stomatologiczna Roku 2015 w ramach Ogólnopolskiego Programu Zdrowie, Medycyna i Farmacja Roku 2015 firmowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Zapraszamy www.smileartstudio.plWtecz Do góry