AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Piękno i elegancja w Twoim salonie – meble wypoczynkowe ze skóry naturalnej marki Gala Collezione


Skóra naturalna jest bardzo szlachetnym materiałem - w przeciwieństwie do tkaniny „żyje", "współpracuje" z otoczeniem reagując na wilgotność pomieszczenia i jego temperaturę. Ponieważ oddycha i dostosowuje się do temperatury pomieszczenia, daje niezwykłe uczucie komfortu. Wbrew niektórym obiegowym opiniom – jest materiałem ciepłym i przyjemnym w dotyku. Tapicerka skórzana nadaje meblom niepowtarzalnego uroku i ponadczasowej elegancji – pozwala wprowadzić do salonu powiew luksusu, a jednocześnie zapewnia użytkownikom pozytywne wrażenia wizualne oraz dotykowe.


Narożnik ze skóry naturalnej Fiorino, marka: Gala Collezione

Skóra naturalna sprawia, że każdy mebel nabiera unikalnego i indywidualnego charakteru. Każdy błam skóry, wykorzystany do produkcji mebla jest inny – jego cechą jest więc niepowtarzalność. Wszystkie skóry wykorzystywane do produkcji mebli Gala Collezione, pochodzą ze sprawdzonych brazylijskich i włoskich garbarni. Każdy błam skóry jest specjalnie selekcjonowany i krojony przez doświadczonych krojczych, dzięki czemu mebel, który powstaje – jest zawsze najwyższej jakości. Skóry dostępne są aż w ponad 30 różnych odcieniach – klient może więc wybrać dokładnie taki kolor, jaki będzie mu odpowiadać i pasować do jego mieszkania. Od bieli, poprzez spokojne beże, szarości i brązy, po żywe i radosne turkusy, pomarańcze i czerwienie – szeroka gama kolorystyczna sprawia, że dobór mebla do stylistyki salonu jest łatwy i przyjemny.


Narożnik ze skóry naturalnej Coletto, marka: Gala Collezione

Skóra naturalna jest bardzo plastycznym i elastycznym materiałem, przez co zapewnia idealny kształt sofy czy narożnika oraz jego trwałość i wysoką jakość. Nadaje się zarówno na meble twardsze, jak i przyjemne, miękkie modele, w których można „zatopić się” wygodnie i zrelaksować po długim dniu pracy. Troskliwie pielęgnowana, będzie służyć przez długi czas i cieszyć oko swoim eleganckim wyglądem, elastycznością i gładkością. Sprawdzone środki pielęgnacyjno-konserwujące zapewnią zarówno dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, jak też odpowiednio zabezpieczą jej powierzchnię, zapewniając długotrwałą miękkość i impregnację.


Zestaw do pielęgnacji skóry naturalnej Gala Collezione

Prócz wielu zalet wizualnych i estetycznych, skóra jest także doskonałym rodzajem tapicerki dla alergików. To prawdziwy sprzymierzeniec osób uczulonych na kurz czy roztocza. Meble ze skóry naturalnej nie pochłaniają alergenów ani dymu papierosowego, a przy tym dają się łatwo czyścić i konserwować.

Więcej kolekcji mebli skórzanych na stronie: www.GalaMeble.com


Wtecz Do góry