AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

TRASKO INWEST


Mottem przewodnim naszej firmy od lat jest hasło „Budujemy dla wymagających”. Przez cały czas obecności na rynku usług budowlanych spółka starała się sprostać rosnącym wymaganiom klientów, których zadowolenie jest końcowym kryterium oceny naszej pracy. Naszym celem była i jest satysfakcja odbiorcy z usługi wykonanej na najwyższym poziomie, w możliwie najkrótszym czasie realizacji. Jesteśmy przekonani, ze aby firma mogła konkurować z przedsiębiorstwami mającymi silne zaplecze koncernów zagranicznych - musi się nieustannie rozwijać i podnosić jakość świadczonych usług. W związku z tym, Trasko-lnwest stawia na nieustanny rozwój infrastruktury i kadry pracowniczej, ponieważ one stanowią o konkurencyjności spółki na rynku usług budowlanych.

Trasko-lnwest jest członkiem Krajowej Izby Budownictwa i znajduje się w gronie 500 największych polskich przedsiębiorstw wg „Rzeczpospolitej”, „Polityki” - oraz w czołówce rankingu firm budowlanych prowadzonym przez Instytut Analiz Ekonomiczno-Gospodarczych, „Warsaw Business Journal” i miesięcznik „Murator”. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej sp. z o. o. przyznało naszej firmie certyfikat POLISH EXCLUSIVE ROKU 2014. Nasza firma otrzymała Tytuł Rubinowy HIT 2014 z trzema gwiazdami za wysoką jakość usług budowlanych na przykładzie Galerii Handlowej Borek w Ostrzeszowie. W tym samym roku zostaliśmy także wyróżnieni nagrodą - Firma Roku 2014 w plebiscycie "ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI" w kategorii: Budownictwo.

Ponadto otrzymaliśmy „Diament Forbesa” w województwie wielkopolskim, zdobywając I miejsce za najbardziej dynamiczny wzrost wartości przedsiębiorstwa. Z każdym rokiem otrzymujemy kolejne nagrody i wyróżnienia branżowe. Jesteśmy, między innymi laureatami konkursu „Teraz Polska”, „Jakość Roku w latach 2009,2010,2011,2013,2014”, „POLISH EXCLUSIVE 2014”,  „Wybitny Eksporter Roku 2014” i wiele innych.

TRASKO ma na swoim koncie bardzo wiele inwestycji w Polsce, Rosji, Chorwacji, na Ukrainie, Białorusi i na Węgrzech.

Współpracowaliśmy z takimi partnerami jak: Black Red White S.A., ZORKA Sp. z o. o., TZMO S.A., Plastica Sp. z o. o., Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o. o., SteriPack Medical Poland Sp. z o. o., Panattoni Europe, Decathlon Sp. z o. o., Golpasz S.A. B2B IT Sp. z o. o., SALLER MARKET Sp. z o. o., ALDI Sp. z o. o., 7R LOGISTIC S.A., McCormick Polska S.A., AUTOLIV.

Aby z sukcesem kompleksowo realizować inwestycje, dużą wagę przywiązujemy do rozwoju technologii i metodologii pracy. Polega to na stosowaniu efektywnych, nowoczesnych metod prowadzenia projektów, używaniu sprawdzonych wyrobów oraz współpracy z dostawcami i podwykonawcami wybranymi w drodze starannej selekcji. Dokonujemy analizy jakości usług na każdym etapie realizacji inwestycji poprzez np. odbiory częściowe. Prowadzimy stały monitoring wybudowanych obiektów pod kątem jakości i przydatności eksploatacyjnej. Oferujemy bezpłatne przeglądy serwisowe. Nie boimy się kosztów konserwacji, bowiem jesteśmy pewni swojej jakości. Nasza opieka nad obiektem nie kończy się nigdy wraz z upływem okresu gwarancyjnego. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracownicza, w tym wysoce wyspecjalizowana kadra inżynieryjno - techniczna doświadczona w budowaniu obiektów na rynku europejskim. Zapewniamy naszym pracownikom możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji, tak aby świadczony przez nas poziom usług spełniał wszystkie standardy techniczne i prawne, ale przede wszystkim oczekiwania klienta.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym, kreatywnym oraz otwartym na nowości i innowacje.

Ostrzeszów, Al. Wolności 13
63-500
inwest@trasko.pl
www.trasko.pl

 

62 732 20 00
62 730 14 40

 

Zdjęcie Prezesa Marian Dejneka


Wtecz Do góry