AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

J.W. Construction Holding S.A. Deweloperem Roku 2015


Do portfolio zdobytych przez J.W. Construction Holding S.A. nagród dołączył tytuł „Deweloper Roku 2015”. Tym samym spółka potwierdziła, iż cieszy się rosnącym zaufaniem klientów. W ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej dewelopera doceniono m.in. za wysoką jakość świadczonych usług, solidność zrealizowanych inwestycji oraz doskonałą znajomość rynku nieruchomości, która w efekcie idealnie wpisała się w kompleksową ofertę dopasowaną do potrzeb klientów.  

- Nagroda Deweloper Roku 2015 jest potwierdzeniem uznania dla naszej marki i jej jakości. Przyznanie nagrody przez wybitne grono jury, składające się z ekspertów w dziedzinie budownictwa jest dla nas miarodajnym testem naszej pracy, jaką wkładamy w budowanie mieszkań J.W. Construction. W  trosce o naszych klientów nieustająco  poszerzamy ofertę, by na bieżąco wychodzić naprzeciw ich potrzebom – komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

To już 5. edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego w pięciu kategoriach: Deweloper Roku, Budowlana Firma Roku, Inwestycja Roku dla branży budowlanej oraz Firma i Produkt Roku dla branży budowlano-wykończeniowej. Program ma na celu wyłonienie oraz promocję najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w całej Polsce.

Deweloper Roku 2015 to nie jedyna zdobyta w ostatnich miesiącach nagroda J.W. Construction Holding S.A. We wrześniu bowiem spółka otrzymała srebrne godło Najwyższa Jakość QI 2015, przyznane za wyjątkową dbałość o najwyższy poziom jakości oferowanych produktów i usług. Program Najwyższa Jakość Quality International to program o ugruntowanej pozycji, ceniony za swój obiektywizm i fachowość, organizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości czy Klubu Polskie Forum ISO 9000.

***

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

***

Kontakt dla mediów:

Aneta Kucharska

aneta.kucharska@mc.com.pl


Wtecz Do góry