AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

SOFA – MIEJSCE, WOKÓŁ KTÓREGO TOCZY SIĘ ŻYCIE


Dla każdego z nas własny dom czy mieszkanie to ważna część naszego życia – nasza prywatna przestrzeń i azyl, do którego wracamy po całym dniu, by cieszyć się czasem spędzanym z rodziną i odpocząć po pracy. Chcemy czuć się w nim dobrze, dlatego w jego urządzenie wkładamy dużo zaangażowania. Centralnym miejscem naszego mieszkania jest salon, a w nim – sofa, dookoła której skupia się rodzinne, codzienne życie. Sofa to miejsce, w którymspotykamy się w gronie najbliższych nam osób i przyjaciół. Doświadczamy na niej wiele radości i czasem smutku. To na niej cieszymy się z bliskości tych, których kochamy, to na niej przeżywamy emocje związane z naszymi bliskimi, to na niej przeżywamy sukcesy i analizujemy porażki. Warto więc zadbać o to, by zapewniała nam także niezwykłe poczucie komfortu oraz sprzyjała wygodnemu, efektywnemu wypoczynkowi.

Jak zapewnić komfortowy wypoczynek w salonie sobie i swojej rodzinie? Jednym z rozwiązań jest skomponowanie wymarzonego zestawu wypoczynkowego z elementów modułowych, które pozwalają dostosować mebel do własnych potrzeb, a zarazem do powierzchni własnego salonu. Fabryka Mebli Gala Collezione proponuje takie rozwiązanie szczególnie tym osobom, które dysponują dużą otwartą strefą dzienną w swoim mieszkaniu. Wyróżniony tytułem Produkt Roku 2015 zestaw modułowy Belluno, pozwala na skonfigurowanie mebla, który będzie niewielką sofą, większym narożnikiem lub dużym zestawem na przykład w kształcie litery U, który pomieści wszystkich domowników zapewniając im wygodną przestrzeń dla odpoczynku. Może być tapicerowana skórą naturalną pochodzącą z najlepszych włoskich garbarni lub tkaniną, wyprodukowaną zgodnie z najnowszymi technologiami, zapewniającą komfort użytkowania i łatwość utrzymania w czystości.

Taki skomponowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami zestaw wypoczynkowy doskonale wpisze się w tryb codziennego życia Twojej rodziny. Jeśli na przykład lubisz wieczorami wygodnie oglądaćfilmy wspólnie z mężem – wybierz funkcję relaksu, która dzięki elektrycznym sensorom pozwoli Ci płynnie opuszczaćoparcie i siedzisko oraz podnieść zagłówek. Możesz takżedobrać szeroką jedynkę długą, na której na pewno zmieścicie się oboje, otuleni kocem i z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni. Wygodę zapewni także ruchoma pufa, którą w razie potrzeby możesz przesunąć by rozprostować na niej nogi. Jeśli lubisz czytać i często to robisz, to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem będą charakterystyczne dla Belluno ruchome zagłówki, które zapewnią wygodne podparcie dla Twojego karku. Jeśli lubisz grać wieczorami z dziećmi w gry planszowe, surfować po internecie lub po prostu potrzebujesz miejsca na przechowywanie gazet i książek, to wygodnym rozwiązaniem będzie barek z ruchomym blatem. Na blacie wygodnie rozłożysz planszę i pionki lub postawisz laptopa, a w barku – schowasz potrzebne, podręczne przedmioty.

Gdyby sofa umiała mówić, na pewno miałaby do opowiedzenia wiele ciekawych anegdot z życia rodzinnego. Jest bowiem niemym świadkiem wielu naszych przeżyć.

www.GalaMeble.com


Wtecz Do góry