AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Kobieta pełną piersią


Każda kobieta marzy o pięknym, kuszącym biuście, który przyciąga wzrok mężczyzn i budzi zazdrość inn

ych kobiet. Współczesna medycyna daje nam coraz więcej możliwości stania się właścicielkami takich właśnie  piersi. Większe piersi bez skalpela !!! Tak teraz to możliwe.    

Do najnowszych nieinwazyjnych metod powiększania piersi dołączyła w ostatnim czasie - metoda powiększania piersi za pomocą Aquafillingu.

Aquafilling to nowa bezinwazyjna, bezoperacyjna i bardzo naturalna metoda powiększania piersi i pośladków. Metoda ta polega na powiększaniu piersi za pomocą hydrofilowego żelu, który jest podawany bezpośrednio pod gruczoł piersiowy, żel ten składa się w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt wypełnienia, ujędrnienia i powiększenia piersi. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tą metodą jest fakt, że piersi są naturalne w dotyku. Jest to najnowocześniejsza alternatywa dla chirurgicznych zabiegów wszczepiania implantów. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i trwa około 2 godzin. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może udać się do domu i wrócić do swoich codziennych czynności. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani wyłączenia z życia. Efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się do 10 lat. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka nosi przez 4 tygodnie specjalny biustonosz modelujący, który jest dobierany indywidualnie dla każdej pacjentki przed wykonaniem zabiegu. Za pomocą tego zabiegu możemy powiększyć piersi nawet o kilka rozmiarów, modelować je, dokonywać korekcji w przypadku asymetrii oraz ujędrniać.

Dla jednych piersi są synonimem zmysłowości, dla innych  symbolem macierzyństwa. Jednak wszystkim bez wyjątku kojarzą się z kobiecością. Ich kształt i wielkość to wynik genetycznego przekazu ale odpowiednia pielęgnacja sprawi, że będzie biust ładnie wyglądał przez długie lata. Aby skóra na piersiach i dekolcie była piękna, młoda, gładka i zadbana - stosuj peelingi. Rozpuszczą one martwy naskórek i delikatnie go złuszczą. Po oczyszczaniu nakładaj krem lub balsam. Młodej skórze wystarczy dobre nawilżenie, dojrzałej potrzebne są środki ujędrniające. Pomocne również będą: gimnastyka ( pływanie ,siatkówka ) i idealnie dobrany biustonosz. Na koniec warto przypomnieć o podstawowej sprawie jaką powinno być - badanie piersi raz w roku Po 25 roku życia- wykonujemy USG, a po 40 roku życia- mammografię. W zaciszu domowym nie zapominajmy też o samokontroli- wystarczy raz w miesiącu.Piersi to jeden z najcenniejszych skarbów kobiety, więc dbajmy o nie.

http://medestetica.com.pl/

 

 


Wtecz Do góry