AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Firma KOBAX istnieje od 1977 roku


Firma KOBAX istnieje od 1977 roku. Sukces bycia w czołówce przez tyle lat zapewnia firmie wymagający klient. Zaangażowanie całej załogi w obsługę daje naprawdę dobre efekty. Potwierdzeniem tego są stali klienci, ich pozytywna opinia jak i wiele przyznanych nagród na wykonywane produkty.

Dzięki nowoczesnym obrabiarkom możemy produkować produkty o najwyższym standardzie. Od początku swej działalności staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, dopasowując się do trendów na rynku meblowym. Produkujemy fronty meblowe: proste, gięte i łamane, patynowane, lakierowane oraz okleinowane wykończone na mat lub na wysoki połysk. W naszej ofercie można znaleźć również płyty meblowe różnego rodzaju takie jak: wiórowe, MDF, HDF jak i płyty HPL HIGH GLOSS. Blaty kuchenne dostępne są w naszej firmie ze znanych i cenionych marek: Kronospan, Juan oraz PanelStyl.

Narzędzia stolarskie KOBAX Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej folii PVC, lakierów ICA / RAL/ NCS i oklein, istnieje wiele możliwości połączenia kilku barw ze sobą, co daje niepowtarzalny wygląd końcowy frontu. W naszej firmie Klient ma również możliwość wykończenia produktu na wysoki połysk, mat lub mat szlachetny (zamknięte pory). W naszej ofercie można znaleźć wiele wzorów frontów meblowych pasujących do stylu klasycznego, nowoczesnego, a nawet do stylu angielskiego. KOBAX posiada liczne uznania i nagrody dla wykonywanych produktów. Firma posiada również certyfikat Autoryzowany Dystrybutor Kronospan i jest głównym źródłem zaopatrzenia w produkty Kronospanu dla południowo-zachodniej Polski, także dla aglomeracji śląskiej.

Od 2010 roku jesteśmy jedynym dystrybutorem płyt połyskowych marki VENNI® na terenie całej Polski. KOBAX to marka, której wizerunek budujemy na maksymalnym dopasowaniu się do potrzeb klienta, dlatego firma stale poszerza ofertę wzorniczą i kolorystyczną, używając nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów.


Wtecz Do góry