AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Odrobina luksusu – biżuteria


Pojęcie luksusu towarzyszy człowiekowi przez niemal wszystkie etapy rozwoju ludzkości. Choć na przestrzeni wieków zmieniał się przedmiot luksusu (czyli rodzaj dóbr luksusowych, także o charakterze pozamaterialnym), to jego atrybuty – elitarność, unikatowość, najwyższa jakość, pozostawały niemal niezmienne. Dziś, w dobie pewnego upowszechnienia luksusu, związanego z bogaceniem się społeczeństw, chęć posiadania dóbr luksusowych (szeroko pojmowanych) ma nieco inne, niż jeszcze w XVIII i XIX wieku, podłoże i znaczenie. Jeśli jednak, mimo pewnej „demokratyzacji” tej sfery życia, odwołuje się w jakiejś znaczącej  mierze  do nieprzemijających wartości – piękna, ludzkiego geniuszu, czy też daje nam poczucie wyjątkowości, to dostrzeżmy to i doceńmy.

Uznając, że luksus może nieść ze sobą wspomniane wyżej ponadczasowe wartości, wnosząc w nasze życie coś więcej niż potwierdzenie własnej przynależności do „świata elit”, Dom Jubilerski A&A tworzy i promuje biżuterię, której atrybuty wpisują się w pojęcie luksusu:

wyjątkowość – bo nasze prace to efekt twórczej pasji

niepowtarzalność – bo tworzymy ręcznie

elitarność – bo wytwarzamy limitowane serie i realizujemy indywidualne projekty

ekskluzywność – bo nie dla wszystkich bywa dostępna

najwyższa jakość – bo uznajemy, że tylko najlepsze materiały gwarantują ponadczasowość

Jeśli podzielają Państwo naszą filozofię – zapraszamy do zapoznania się z wybranymi propozycjami z naszej oferty – www.domjubilerski.aia.pl .


Wtecz Do góry