AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

SANBank wyróżniony Znakiem Jakości Przedsiębiorców


W minioną sobotę, 24 października Nadsański Bank Spółdzielczy podczas uroczystej Gali w Warszawie, odebrał z rąk wicepremiera, ministra  gospodarki Janusza Piechocińskiego, statuetkę Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców.

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 1997 roku przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Plebiscyt skierowany jest do prężnie działających firm z całej Polski. Dotegorocznej XVIII edycji konkursu Wiktoria nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski, natomiast Kapituła Konkursu wyłoniła40 laureatów w 15 kategoriach.

Nadsański Bank Spółdzielczy otrzymał statuetkę Wiktoria w kategorii Bankowość i Usługi Finansowe, która jest potwierdzeniem wysokiej jakość produktów bankowych i usług oferowanych dla przedsiębiorców. Ponadto jest dowodem na to, że SANBank jest rzetelną i wiarygodną instytucją finansową.

Prezes Warszawskiej Izby PrzedsiębiorcówWaldemar Piórek podkreślił, że laureaci nagrody Wiktoriawyróżniając się doskonałym zarządzaniem, wysoką, jakością produktów i usług, wywiązują się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów. Zwrócił również uwagę na ważną rolę przedsiębiorców i instytucji, które działająna rzecz lokalnej społeczności.

Podczas uroczystości wręczenia nagród Wiktoria, oprócz laureatów, uczestniczyli znamienici goście ze świata polityki, kultury, biznesu i mediów.


Wtecz Do góry