AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

ECORSON - Najwyższej jakości tynki i farby


ECORSON jest producentem najwyższej jakości farb i tynków, również dekoracyjnych oraz farb specjalistycznych, wewnętrzno-zewnętrznych, spełniających jednocześnie zadania ochronne. Kilkunastoletnie doświadczenie połączone ze światem nauki, pozwala tworzyć niezwykłe kolekcje, inspirowane naturalnymi strukturami i klimatami występującymi
w otaczającym nas środowisku.

 

Produkty przeznaczone są dla osób kreatywnych, doceniających jakość i piękno, a przede wszystkim indywidualny
i niepowtarzalny styl otaczających przestrzeni.

Zapotrzebowanie Klientów na nowatorskie, designerskie oraz ciekawe rozwiązania, stymuluje ciągły rozwój ECORSON w każdym kierunku. Dziś to prężnie działające Przedsiębiorstwo, wykorzystujące w swojej produkcji najnowsze rozwiązania technologiczne. ECORSON jest jedynym krajowym producentem, który specjalizuje się i posiada tak szeroką ofertę dekoracji ściennych, ciągle poszukującym światowych, innowacyjnych rozwiązań naukowych, włączając je z sukcesem w swój cykl produkcyjny (ostatnio np. z dziedziny nanotechnologii, zielonego budownictwa). Firma, dzięki pasji i Zespołowi profesjonalistów, w każdym sezonie stara się pozytywnie zaskakiwać swoich Klientów nowymi i designerskimi produktami, a także pomysłami, wprowadzając na rynek świeże i nowatorskie trendy, zarówno
z zakresu świata mody jak i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Celem oraz misją działań ECORSON, jest zaspakajanie nawet najbardziej wymagających oczekiwań, a także gustów Klientów, przy jednoczesnej dbałości o dobór najwłaściwszych surowców, bezpiecznych dla człowieka i środowiska naturalnego.

 

Produkty ECORSON, ze względu na jakość oraz funkcjonalność, zostały docenione nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Charakteryzują się wysoką wydajnością, odpornością, łatwością w aplikacji, zdolnościami dyfuzji, co ma ogromne znaczenie przy utrzymywaniu naszych przestrzeni życiowych w świetnej kondycji, budząc tym zaufanie swoich Klientów. Bardzo szeroka paleta kolorów, nieograniczona ilość efektów oraz umiejętne ich połączenie, zapewniają oryginalny, trwały i przyjazny dla nas element, wprowadzający powiew świeżości w dekoratorstwie.

ECORSON organizuje także profesjonalne szkolenia i pokazy dla osób, które chcą się nauczyć technik nakładania - dekoracyjnych pokryć ściennych z zachowaniem dbałości o szczegóły. Osoby zdolne, twórcze i wykonujące swoją pracę
z pasją, znajdują zawsze w ECORSON sprzymierzeńca w swoich działaniach. Chętnie nawiązujemy z takimi Wykonawcami partnerską współpracę, wspieramy w kosztorysowaniu, doradztwie technicznym, produktowym i praktycznym na każdym etapie realizacji zlecenia. Sprawdzonym ekipom, umożliwiamy kontakt z Klientami poszukującymi profesjonalizmu. Od lat z sukcesem dopasowujemy techniczne umiejętności wykonawcze z oczekiwaniami i wymogami danego Inwestora.


Na potrzeby własne, Firma produkuje również katalogi poglądowe z oryginalnymi próbkami kolorystycznymi
i strukturami swoich farb, a także mas dekoracyjnych w celu umożliwienia odpowiedniej pracy: Architektom, Dekoratorom, Wykonawcom oraz ułatwienia dokonywania najwłaściwszych wyborów Inwestorom. Produkty ECORSON, można nabyć u Przedstawicieli firmowych na terenie kraju, a ich adresy są umieszczone na stronie internetowej: www.ecorson.com.

WSZYSTKIE PRODUKTY ECORSON POSIADAJĄ ATESTY PZH I SĄ ZGODNE Z POLSKIMI I EUROPEJSKIMI NORMAMI PN EN. ECORSON POSIADA CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO PN EN 9001:2009. ECORSON został Laureatem Godła: Firma Roku 2014, w branży Budowlano - Wykończeniowej w kategorii farby i tynki dekoracyjne.

Oprócz działalności gospodarczej Firma nasza w miarę możliwości, wspiera chętnie potrzebujących, głównie domy dziecka i łódzkie hospicjum dla dzieci.

.


Wtecz Do góry