AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie
Jacek Nowakowski

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie jest jedyną prywatną uczelnią lingwistyczną na Mazowszu, istniejącą od 1999 roku. W ramach prowadzonego kierunku studiów filologii, kształci cenionych na rynku pracy tłumaczy i nauczycieli języków obcych.

Prowadzimy studia I i II stopnia, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz studia podyplomowe. Na studiach licencjackich oferujemy specjalizację tłumaczeniową, nauczycielską oraz nauczycielsko-tłumaczeniową z języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego a na studiach magisterskich specjalizację tłumaczeniową, nauczycielską oraz nauczycielsko-tłumaczeniową z języka angielskiego i rosyjskiego.

Oferta studiów podyplomowych skierowana jest do przyszłych tłumaczy przysięgłych, specjalistycznych i literackich. Program naszych kursów i warsztatów językowych przeznaczony jest dla osób, które pracują lub zamierzają podjąć pracę w międzynarodowych kancelariach, firmach, organizacjach lub instytucjach oraz dla osób, które chciałyby dodatkowo pogłębić znajomość języka obcego i rozszerzyć słownictwo z dziedziny prawa i ekonomii, poprawiając w ten sposób swoją sytuację na rynku pracy.

Tworzy ją wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna. Nasi Wykładowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w najlepszych placówkach edukacyjnych w Polsce oraz tłumacze-specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Do października 2014 Lingwistyczną Szkołę Wyższą ukończyło ponad 900 absolwentów.

Nasze atuty

  • Od 12 lat jesteśmy obecni na edukacyjnej mapie Polski. Cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem Studentów i Słuchaczy.
  • Dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem solidnego, nowoczesnego wykształcenia lingwistycznego studia w Lingwistycznej Szkole Wyższej to na pewno właściwy wybór.
  • Tworzy ją wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna. Nasi Wykładowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w najlepszych placówkach edukacyjnych w Polsce oraz tłumacze-specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.
  • Zajęcia w niewielkich grupach pozwalają nam wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom Naszych Studentów i Słuchaczy.
  • Naszym atutem jest również atrakcyjna lokalizacja Lingwistycznej Szkoły Wyższej. Nasza uczelnia położona jest w centrum Warszawy (dogodny dojazd).


Wtecz Do góry