Kim Jesteśmy

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom polskiego, nowoczesnego przedsiębiorcy, dla którego priorytetem jest budowanie silnej i wartościowej marki. To miejsce stworzone z myślą zrzeszania, wspomagania oraz promocji selektywnie wybranych firm za pośrednictwem Ogólnopolskich Konkursów Branżowych.

Uczestnikami Certyfikacji są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, partnerów biznesowych oraz władz lokalnych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne czy użytkowe oferowanych towarów i usług oraz przestrzeganie zasad etyki w prowadzeniu biznesu.

Godło Promocyjne: to logotyp do komunikacji marketingowej, przyznawany Laureatowi Konkursu w wybranej przez niego kategorii. Kod kreskowy będący integralną częścią Godła Promocyjnego komunikuje, że wybór produktu bądź usługi oflagowanej logotypem, jest najlepszą decyzją konsumencką, godną swojej ceny.

Jak pokazują niezależne badania marketingowe, ma ono silną i ugruntowaną pozycję na rynku. Dla Laureata Konkursu jest potwierdzeniem świadczenia najwyższej jakości usług. Dla Konsumenta, drogowskazem właściwego wyboru i bezpieczeństwa.

Rozróżniamy cztery rodzaje Certyfikatów w zależności od okresu certyfikacji:

Certyfikat Miedziany – Certyfikat przyznany podmiotowi po raz pierwszy,

Certyfikat Srebrny – Certyfikat przyznany firmie drugi rok z rzędu,

Certyfikat Złoty – Certyfikat przyznany podmiotowi po raz trzeci,

Certyfikat Platynowy – Certyfikat najwyższy w klasyfikacji, przyznany firmie, która przez ostatnie cztery lata niezmiennie świadczyła najwyższej jakości usługi w swojej kategorii, spełniając tym samym kryteria Laureata Konkursu, kontynuując certyfikację.

Informacje zawarte na Certyfikacie to także: Patroni Medialni i Partnerzy Programowi.


W jaki sposób do Nas dołączyć?

Aby dołączyć do Nas wystarczy wziąć udział w ogólnopolskim Konkursie branżowym organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurs cechują jasne i przejrzyste zasady uczestnictwa, oraz brak opłat związanych z rejestracją i weryfikacją firmy.

Laureaci Konkursu otrzymują certyfikat Firma Roku 2015 lub/i certyfikat Branżowy (Konkursy 2015), będące swoistym potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów, akredytowane przez autorytety polskiej gospodarki w tym niezależnych specjalistów danego sektora gospodarki.


Dlaczego warto wziąć udział?

Ponieważ Laureatom gwarantujemy intensywny program promocyjny, dzięki któremu mogą:
  • potwierdzić wysoką jakość firmy oraz ugruntować dobrą pozycję na rynku,
  • zaoszczędzić na reklamie, Public Relations, oraz targach wystawienniczych,
  • zwiększyć zyski firmy,
  • zoptymalizować funkcjonowanie działalności,
  • wyróżnić się na tle konkurencji,
  • promocja w wydawnictwach, drukach reklamowych i tekstach promocyjnych Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej
  • zdobyć zaufanie wśród instytucji finansowych,
  • nawiązać korzystne relacje biznesowe oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych.

Szczegółowe informacje dotyczące profitów znajdą Państwo w podstronie wybranego Konkursu.

Czy to na prawdę jest skuteczne?

Oczywiście że tak, ponieważ idea jaka nam przyświeca to wspieranie i rozwój polskiej przedsiębiorczości. Jesteśmy sfokusowani na Państwa sukces. Wierzymy, że dzięki naszemu programowi promocyjnemu, starannie wyselekcjonowanym usługom, zaangażowaniu specjalistów oraz wieloletnim doświadczeniom naszych Partnerów biznesowych - rozwiną Państwo skrzydła nie tylko na rynku krajowym, lecz także poza jego granicami.

Teraz Twój ruch.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!


Wtecz Do góry