WSPÓŁPRACA

Dla Szukających Pracy

Każdego dnia poszukujemy nowych ścieżek rozwoju, nie zapominając o pielęgnowaniu przyświecającej nam ideii. By sprostać nowym wyzwaniom poszukujemy wsparcia ze strony wykwalifikowanej kadry. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i tworzyć nowy rozdział w historii Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej dołącz do nas. Jeśli Twoja samodzielność i przedsiębiorczość nie może doczekać się odkrycia przez pracodawcę, nie zwlekaj - napisz!Dla Firm i Mediów

Jeśli uważasz, że Twoja Firma ma predyspozycje do zostania Partnerem Programowym, bądź reprezentujesz Media lub interesuje Cię inna forma współpracy - napisz lub zadzwoń do nas. Na pewno znajdziemy wspólny grunt do nawiązania relacji biznesowych.

Newsletter

Zapisując się do naszego Newslettera będziesz zawsze na bieżąco z organizowanymi przez nas Ogólnopolskimi Programami, targami oraz eventami w których uczestniczymy, bądź obejmujemy patronatem i na które chcemy Cię zaprosić. Przybliżymy Ci również profile nagrodzonych Firm, zdecydowanie najlepszych w swojej branży. Zapraszamy !!!


Wtecz Do góry